قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » دستور جدید سران پ.ک.ک برای انتخابات شهرداری‌ها

حزب دموکراتیک خلق‌ها اعلام کرده در سه کلانشهر استانبول٬ آنکارا و آدانا نامزد معرفی نمی‌کند و می‌خواهد در این شهرها از نامزدهای حزب جمهوری خلق حمایت کند.

چنین چیزی به این معنی است که سران پ.ک.ک ازکوهستان قندیل٬بازهم دستوراتی برای حزب دموکراتیک خلقها فرستاده‌اندو آنها نیز ناچارند به این دستورات عمل کنند.جالب اینجاست که ساروخان اولوچ سخنگوی حزب دموکراتیک خلق‌ها این رفتار حزب خود را به‌ عنوان فداکاری بزرگ توصیف کرد! اما واقعاً چنین چیزی را چگونه می‌توان تحلیل کرد؟ منظور او از فداکاری بزرگ چیست؟

معنی روشن سخنان سخنگوی حزب این است که آنها می‌خواهند ائتلاف و معاملات پنهانی خود با حزب جمهوری خلق را با هر دوز و کلکی که شده از چشم خانم آکشنر رهبر حزب خوب٬ پنهان کنند.

چراکه حزب خوب  راضی نیست که حزب جمهوری خلق برای کسب پیروزی به آرای حزب دموکراتیک خلق‌ها پناه ببرد و اگر چنین چیزی ادامه پیدا کند ممکن است ائتلاف ملت یعنی روابط حزب جمهوری خلق و حزب خوب٬ تحت تاثیر قرار گرفته و حتی از هم جدا شوند.

شاید حزب دموکراتیک خلق‌ها بتواند به راحتی بر سر هواداران حزب خوب کلاه بگذارد اما کمالیست‌های افراطی حزب جمهوری خلق راضی نخواهند شد که نامزدهای آنها با آرای هواداران حزبی بر سر قدرت بیایند که با گروه تروریستی پ.ک.ک ارتباط دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان