۲۹ دی ۱۳۹۹
  • خانه
  • >
  • اخبار
  • >
  • فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه ما در منطقه کولبر نداریم، نمایندگان و مدیران حرف دشمنان را تکرار نکنند

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه ما در منطقه کولبر نداریم، نمایندگان و مدیران حرف دشمنان را تکرار نکنند

  • ۳ مهر ۱۳۹۹
  • ۱۲۳ بازدید
  • ۰

به گزارش انجمن بی تاوان، سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو در نشست صمیمی با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز نیازمند انتقال فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس به جوانان از سوی پیشکسوتان و یادگاران آن دوران هستیم.

وی افزود: جنگ تحمیلی موجب صدور فرهنگ و غیرت اسلامی رزمندگان ما به جهان شد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، با اشاره به اینکه امروز در سایه رشادت رزمندگان شاهد پیشرفت‌هایی هستیم که دنیای کفر دنبال جلوگیری از توسعه و صادرات آن است، عنوان کرد: وحشت دنیای کفر از توانمندی ما است و شاهد ترس آن‌ها از شعار «ما می‌توانیم» هستیم که امروز به «ما توانستیم» تبدیل شده است.

وی ادامه داد: امروز شاهدیم که موشک‌های نقطه زن ما مقر ضدانقلاب را با هدف گیری دقیق و به صورت نقطه‌ای می‌کوبد.

سردار اوصانلو، گفت: در یکی از عملیات‌های اخیر در شمالغرب، در قلعه‌ای که ۱۱۰ اتاق داشت، درست همان اتاقی را زدیم که جلسه سران ضدانقلاب برقرار بود و این یعنی تنها گوشه کوچکی از اقتدار انقلاب اسلامی.

وی تاکید کرد: وحشت دشمن از توانمندی ماست و همین موضوع باعث شده تا ۴۰ سال ادعا کنند که پرونده ایران روی میزشان است! ترس آن‌ها فقط از توان دفاعی انقلاب اسلامی و نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه رافت اسلامی در طول جنگ تحمیلی به وضوح نمایش داده شد، ابراز داشت: ما حتی در حق دشمنان و اسران هم ظلمی روا نداشتیم و تمام اقدامات و برخوردهایمان با رافت اسلامی بود.

وی تصریح کرد: ما دنبال کشتار نبودیم و نیستیم، فرهنگ ناب دفاع مقدس در میدان مقاومت سوریه هم نمود دارد و شاهدیم که رزمندگان اسلام با رافت اسلامی و با نگاه ایمانی به تمام مسائل نگاه می‌کنند.

سردار اوصانلو همچنین با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی اصلی‌ترین عامل حضور جوانان در جبهه داشتن روحیه جهادی بود، گفت: امروز همان خط با انجام اقداماتی نظیر محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری ادامه دارد.

وی تنها راه حفظ انقلاب اسلامی را حفظ و استمرار فرهنگ دفاع مقدس و روحیه جهادی دانست و عنوان کرد: استیصال دشمن در سایه قدرت دفاعی رزمندگان اسلام رخ داده است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، در ادامه این نشست، با بیان این نکته که از سال ۹۰ و پس از دستور امام خامنه‌ای مبنی بر لزوم ایجاد امنیت پایدار، اقدامات شاخص و مهمی انجام شده، اذعان داشت: دشمن در حالی که آرزوی تملک شهرهای ما را داشت، امروز در مرزها زانو زده و ناکام مانده است.

وی انجام اقداماتی نظیر راهسازی در مناطق صعب العبور را باعث ترس دشمن خواند و افزود: چنین اقداماتی موجب افزایش توان دفاعی و نظامی ما شده و به این ترتیب شاهد ترس و یاس دشمن از توانمندی‌های خود هستیم.

سردار اوصانلو با به دشمنان و فریب خوردگان، تاکید کرد: ما در وهله اول به خانواده فریب خوردگان هشدار داده‌ایم که برای حفظ جان فرزندان خود تلاش کنند.

وی ادامه داد: هشدار اصلی به ضدانقلاب و دشمنان است، یقین بدانند که هیچ نقطه‌ای از مرزهای ایران اسلامی در امان نیستند و هرجا باشند در تیررس رزمندگان هستند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، در بخش پایانی سخنان خود، ضمن اشاره به اینکه برخی دانسته یا ندانسته حرف‌های دشمن را تایید می‌کنند، بیان داشت: مسیرهای کولبری از سوی دولت بسته شده‌اند. آن‌هایی که به نام کولبر فعالیت دارند یا مشروبات را منتقل می‌کنند یا سلاح، همه این‌ها قاچاق است.

وی گفت: فعالیت قاچاق با بهانه مشکلات اقتصادی دروغ است. مردم بخاطر مشکلات اقتصادی که دنبال کشته شدن فرزندشان نیستند، خون قاچاقچیان پای خودشان است

سردار اوصانلو خطاب به مسئولان و نمایندگان مجلس نیز خاطرنشان کرد: مسئولان و نمایندگان نباید همراه دشمن باشند و شعار دهند که کولبر کشته شده، آن‌هایی که کشته می‌شوند قاچاقچی هستند نه کولبر.

وی ابراز داشت: خواسته ما پیگیری راه‌اندازی بازارچه مرزی از سوی نمایندگان مجلس است. در منطقه همه موافق بازارچه مرز هستیم و تنها عده معدودی در مرکز مخالفت می‌کنند که آن‌ها هم باید توجیه شوند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، در پایان سخنان خود بار دیگر از نمایندگان و مسئولان خواست به جای سیاهنمایی در خصوص مباحث کولبری و قاچاقچی، از آن‌ها خواست به دنبال بازگشایی بازارچه‌های مرزی باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *