قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » اختلاف و دو دستگی میان کُردهای شکاک ها و سورانی در مقر پژاک

تبعیض و نابرابری در پژاک منجر به بروز اختلاف و دو دستگی در گروهک پژاک  شده و نهایتاً عده ای از فرقه جدا و به حزب مسعود بارزانی پیوستند .
انجمن بی تاوان آذربایجان غربی به نقل از منابع داخلی اقلیم کردستان عراق ،گروهک  پژاک به علت کشته شدن تعدادی از فرماندهان و مسئولان خود  برای جایگزین کردن افرادی  در پست ها و مسئولیت های مورد نظر اخیراً جلسه ی در مقر هارون پژاک برگزار کرد ، در این جلسه بادینی ها نسبت به سورانی ها سهم بیشتری در تصدی پست ها و مسولیت بدست آوردند، این موضوع سبب بروز اختلاف میان بادینی ها و سورانی ها گردید، شدت اختلافات در داخل گروهک به حدی بود که تعدادی  از اعضای  گروهک از پژاک جدا شده و خود را به  حکومت مرکزی اقلیم کردستان معرفی کردند.

مسعود بارازانی نیز به دلیل داشتن اختلافات دیرینه با پ پ ک و سایر زیر شاخه های آن با گشاده روی آنان را پذیرفته است.

عناصر تروریستی پ ک ک و پژاک بمنظور دست یابی به قدرت و منصب با یکدیگر درگیر شده و از طرفی مدعی احقاق حقوق مردم کُرد هستند؟!
عناصر پژاک با چه دلیل منطقی و یا چه توجبهی به عضویت بزرگترین مخالف خود یعنی مسعود بارزانی در آمده اند؟
هم اکنون مسعود بارزانی و اردوغان از هیچ تلاشی برای نابودی پ ک ک دریغ نمی کنند و در این شرایط بحرانی کُردهای سورانی که خود را همیشه افرادی مبارز و تاثیر گذار در حل مسائل و معضلات کردستان می دانند به آغوش بارزانی و اردوغان رفتند؟

اکنون  این وضعیت  دلیلی محکم برماهیت غیر ایرانی و ضد کرد پژاک بوده و  این گروهک برای اربابان امریکایی و غربی  و منافع شخصی خود جنگ می کنند نه برای رهایی مردم کرد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان