قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مواضع مبهم فعالان مدنی و سیاسی کرد

کردستان این روزها حال خوشی ندارد، در یک‌سال گذشته این کهن دیار حوادث بسیاری را به خود دیده و هر وجدان بیداری در برابر این اتفاقات ناگوار مصلحت پیشه نکرده و با صدایی بلند اعتراض و انتقاد خود را ابراز کرده است.
چرا کردستان این روزها حال خوشی ندارد؟چرا در یک سال گذشته این کهن دیار حوادث بسیاری را به خود دیده است؟
اشتباه نکنید این روزها تروریستها هستند که حال خوشی ندارند.تجزیه طلبان هستند که این روزها حال و روز خوشی ندارند.
این روزها افرادی مثل آقایان اجلال قوامی،جلالی زاده ، اردشیر پشنگ،آزاد یوسفی،رسول گله بانی،اسکندر خنجری و هرکسی که برای خود رسانه ای در شبکه های مجازی برای رساندن صدای مردم کرد به دنیا دست و پا کرده حال و روز خوشی ندارند.
تا انحراف افکار عمومی را باعث شود. تا خبر سازی شود، تا پروژه های ظالمانه سران فریب خورده گروهک ها برای اندک مدتی نیز که شده، فراموش شود و نفهمیم گام بعدی عوام فریبی آقایانی به ظاهر دلسوز برای مردم کرد چیست؟
آن زمان که فرزندان کرد ایران را این تروریستها و خشونت طلبان به قتل می رساندند و می رسانند مهر سکوت بر لبانتان زده اید یا شاید آن روزها در پستوی خانه تان شادی می کنید که این روزها غمگین و افسرده شده اید ؟!
شفاف سخن بگویید مرزبندی تان با جریان شبه نظامیان تروریست در اقلیم کردستان از ورشکسته هایی همچون دمکرات و کومله با شعبات متعدد تا شرکت سهامی پ ک ک و رفقا چگونه است ؟!
شما و افرادی نظیر آقای جلالی زاده ، ادشیر پشنگ و … یکبار برای همیشه بیایید و شفاف موضع تان را بدون طفره و حاشیه پردازی در مورد این گروه های تروریستی روشن کنید و با کلمات بازی نکنید نگران وجهه خود در میان مردم کردستان هم نباشید مردم کردستان همان هایی هستند که به هزاران فراخوان این ورشکسته های سیاسی از گذشته تا کنون توجهی نکرده اند چرا که اگر کمی در میان مردم حضور یابید و از محفل های خود خارج شوید خواهید دید که این تروریست ها چه به روز مردم کردستان آورده اند

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان