قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » رابطه غیراخلاقی با همسر شیوه جدید عضو گیری در پژاک

کاوه سقزی مسئول عضویابی پژاک از بین جوانان کرد ایرانی؛با وعده های جنسی همسرش را طعمه نیت شوم خود جهت عضو گیری در گروه قرار می دهد.

به گزارش انجمن بی تاوان تروریست‌های پژاک زنان و دختران زیادی را در سیطره خود دارند، لذا به لذت‌جویی و خشونت و تجاوز جنسی مبادرت می‌کنند و این یکی از دلایلی است که برای پیوستن جوانان به این گروه مطرح می‌شود.

پژاک برای فریب نوجوانان و جوانان کُرد از باب رفتارهای نامشروع جنسی وارد می شود و آنان را به سهل و آسانی فریب می دهد.پژاک مدعی است ،برقراری روابط غیر اخلاقی و ازدواج در گروه ممنوع می باشد ولی با بررسی های میدانی و افشاگری عناصر جدا شده از فرقه ، تناقض در ادعای آنها مشهود می باشد . رفتارهای غیر اخلاقی و روابط نامشروع در مقرهای گروه به نقطه اوج رسیده و دختران بی گناه بسیاری به برده گان جنسی مبدل شده اند.

کاوه سقزی از جمله افرادی است که با وعده های جنسی و با طعمه قرار دادن همسر خود جوانان کرد را فریب داده و به عضویت گروه درمی آورد.وی که خود را مسئول عضویابی از جوانان گروه تروریستی پژاک معرفی می کند از طریق معرفی همسرش به جوانان، آنان را تشویق به برقراری روابط نامشروع با همسرش کرده و با این وعده های بی شرمانه و تبلیغ روابط آزاد نامشروع جوانان معصوم و بی گناه کرد را از ایران خارج کرده و به عضویت گروه در می اورد.

امید است جوانان کرد با بصیرت و آگاهی بیشتر از گرفتار شدن در دام چنین افرادی اجتناب نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان