Evgenii Dadonov Womens Jersey   اظهارات یک زن تروریست که از دست پ.ک.ک در سوریه فرار کرده است قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اظهارات یک زن تروریست که از دست پ.ک.ک در سوریه فرار کرده است

زنی که برای چند سال به عنوان پزشک برای تروریست‌های پ.ک.ک در سوریه فعالیت می‌کرد، از اتفاقاتی که در طول این مدت مشاهده کرده سخن گفت.

زنی که به عنوان پزشک تروریست های پ.ک.ک فعالیت می کرد با گریختن از دست آنان خود را تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه کرده است. وی از چگونگی “ربوده شدنش” توسط تروریست‌های پ.ک.ک در سال ۲۰۱۳ و به کارگیریش برای درمان آنان سخن گفت.

بر اساس اظهارات این زن که اسمش به دلایل امنیتی ذکر نشده، در جولای ۲۰۱۳ توسط عناصر تروریستی پ.ک.ک “ربوده و به غاری در عراق برده شده است”.

وی با اشاره به اینکه در این غار شاهد تجاوز تروریست های مرد به زنان بوده می گوید: پس از مدتی که در این غار نگه داشته شدم به سوریه منتقل شده و آنجا به مدت ۶ ماه زیر نظر پزشکان فرانسوی و آمریکایی آموزش دیدم. بعد از آن نیز برای کارآموزی به بیمارستانی در همان منطقه فرستاده شدم.

وی ادامه داد: یک بار زنی را برای تست حاملگی پیش من آوردند و پس از اینکه جواب آزمایش ها مثبت در آمد، زن حامله را کشتند.

آنها از من می خواستند که مجروحان جنگی را معالجه و درمان کنم. بعدتر خواستند که علیه سربازان تُرک سلاح به دست بگیرم و چون از این کار سرباز زدم مرا مدتی بازداشت کرده و سپس به «شهبا» فرستادند.

این زن همچنین افزود: “در زمان عملیات ترکیه در عفرین نیز گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ کودکان ۱۵-۱۴ ساله را به زور مسلح کرده و به جنگ می فرستادند.

وی ادامه داد: تروریست ها مکررا علیه سربازن تُرک تبلیغات منفی کرده و سعی داشتند همه را از آنان بترسانند چرا که شمار زیادی از اعضایشان تمایل به فرار دارند. پس از اینکه خودم از دست آنان فرار کرده و کمک سربازان ترکیه در ملاقات مجدد به خانواده ام را مشاهده کردم، پی به دروغ های انان بردم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey