۹ آذر ۱۳۹۹
  • خانه
  • >
  • اخبار
  • >
  • ترویج کننده گان فساد اخلاقی ، تجاوز جنسی اربیل را محکوم کرد!!

ترویج کننده گان فساد اخلاقی ، تجاوز جنسی اربیل را محکوم کرد!!

  • ۲۳ دی ۱۳۹۲
  • ۱۹ بازدید
  • ۰

گروهگ بی بندو بار پ ک ک و پژاک از تجاوز جنسی رخ داده در شهر اربیل سوء استفاده ی تبلیغاتی می کند.
انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : چندی پیش در شهر اربیل به یک دختر شانزده ساله کُرد و پناهنده ی سوریه تجاوز شد. این اقدام زشت توسط یک یا چند جوان کرد عراقی صورت گرفت. و چنین رفتاری بدون شک محکوم می باشد.اما نکته جالب توجه اینکه با علنی و رسانه ای شدن این موضوع پ ک ک و پژاک که خود از پرآوازه گان خشونت و تجاوز جنسی می باشند ، با فریاد گلوی خود را پاره می کنند که چرا باید در اربیل تحت کنترل بارزانی چنین اقدامی صورت بگیرد.

برای کسانی که با پ ک ک آشنا هستند موضوع کاملا مشخص است یعنی نفس عمل یعنی محکوم کرد یک اقدام زشت مهم نیست بلکه هدف بهره برداری از این موضوع علیه بارزانی می باشد. این ادقام صورا گرفته و بر اساس روال معمول فرد متجاوز محاکمه خواهد شد اما قندیلی های کوه نشین گلوی خود را پاره می کنند گویی خود تاکنون چنین کاری نکرده اند!

کم نیست تعداد دخترانی که توسط سرکرده های پ ک ک مورد تجاوز قرار گرفته اند و در صورت احساس افشا آنها را به بهانه متداول در پ ک ک و پژاک یعنی همدستی با امپریالیسم اعدام کرده اند. چرا محافظان جمیل باییک همگی دختر هستند؟ چرا محافظ فقط بایستی از دختران زیبرو و نازک نارنجی باشد؟ چرا زن حاجی احمدی از او طلاق گرفت ؟ مگر به خاطر فساد اخلاقی وی نبود؟ چرا دخترش خودکشی کرد؟

اگر در اربیل یک مورد تجاوز صورت گرفته بایستی گفت در قندیل صدها مورد صورت گرفته و بدتر این که توسط خود سرکرده ها انجام می شود لذا قندیلی ها بهتر است به جای های و هووی دست از تجاوز به دختران بدبخت و فریب خورده بردارند که به بهانه زندگی رویایی در اروپا آنها را به قندیل کشانده اند.

پ ک ک از هر وسیله ای برای کوبیدن بارزانی استفاده می کند و به نظر می رسد این مورد نیز برای به زیر سوال بردن حاکمیت بارزانی می باشد. چرا پ ک ک درباره تجاوزهای صورت گرفته در قندیل سکوت می کند؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین