قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار پ ک ک و پژاک » عضوء سابق پژاک:بی ارزش ترین موجود در پ ک ک و پژاک انسان است

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : ص.خ متولد ۱۳۶۹ از اهالی شهرستان ارومیه از توابع استان آذربایجان غربی بوده و در ۱۶ سالگی توسط یکی از عناصر گروه فریب خورده و به عضویت گروه در آمده است.
این عضوء سابق پژاک افشاگری های در خصوص ماهیت تروریستی و ضدکُرد پژاک بیان نموده و این افشاگرهای در چند بخش منتشر می گردد.

ص . خ می گوید: ۱۶ سال بودم که دوستم مرا با دو نفر آشنا کرد ،این دو فرد بمدت ۳ ماه هرزگاهی با من ملاقات می کرده اند و در هر ملاقات از زندگی در کشورهای اروپایی و رفتارهای ناسیونالیستی حرف می زند.
در یکی از روزها قرار شده به اتفاق این دو نفر به گردش و سیر و سیاحت در طبیعت به منطقه زیوه بریم ، من به اتفاق این دو نفر بمنظور گردشکری در طبیعت صبح از خانه خارج شدم ،نزدیکی های ظهر این دو فرد مرا به منطقه مرزی خارکوک برده و به محض رسیدن به این منطقه گفتند :ما به منطقه حفاظتی پژاک وارد شدیم و دیگر نمی توانیم به عقب بازکردیم ،من نیز ابتدا خیلی مخالفت کردم که من شناختی از پژاک ندارم و میخواهم به خانه برگردم ولی یکی از آنان گفت :می توانی پس از دوره های کوتاه آموزشی به کشورهای اروپایی بروی و برای خود زندگی خوبی فراهم کنی.
به هر حال من وارد گروهک شدم و مدت ۲ ماه در کلاس های ایدئولوژیک توسط افرادی همچون قاضی آواره آموزش دیدم.کلاس های که بیشتر کتاب های اوجالان تدریس می شد و بیشتر به تخریب ایران و ترکیه می پرداختند.
علاوه بر تدرس کتاب های اوجالان ، سران گروه تلاش می کرده اند افراد را تخریب شخصیت کرده و انسانی نو با افکار اوجلانی بوجود آورند، افرادی که در مدت زمان معین شخصیت جدید مطابق با گروهک تبدیل نمی شد ، فرد را در میان افراد تخریب و بی هویت می کرده اند و نهایتاً فرد مبتلا به بیمارهای روانی و افسردگی می شد ،بیشتر کسانی که تصمیم به فرار از گروهک را داشتند همین گونه افراد می باشند، به جرات می توان گفت که بی ارزش ترین موجود در پ ک ک و پژاک انسان است.
افکار ناسیونالیستی و قوگرایی از فاکتورهای بود که پ ک ک و پژاک حس انتقام گیری را در عناصر گروهک بوجود می اورد. در همین راستا فیلم های هالیبودی که بیشتر مضامین کمونیستی و ضد اسلامی و ضد ایرانی داشتند برای تماشا میان عناصر گروه یه نمایش می گذاشتند.

ادامه افشاگری در بخش دوم…

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان