Evgenii Dadonov Womens Jersey   ربایش یکی از اهالی روستاهای شهرستان ماکو توسط تروریست های پ.ک.ک قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » ربایش یکی از اهالی روستاهای شهرستان ماکو توسط تروریست های پ.ک.ک

عناصر گروهک تروریستی پ.ک.ک یکی از اهالی روستای دیم قشلاق از توابع شهرستان ماکو را ربودند.

به گزارش انجمن بی تاوان، یکی از هموطنان کرد از اهالی روستای دیم قشلاق از توابع شهرستان ماکو واقع در استان آذرباجان غربی توسط عناصر وابسته به گروه تروریستی پ ک ک ربوده شده است.

یکی از اهالی روستای دیم قشلاق در تماس با انجمن بی تاوان ضمن تایید این خبر اعلام کرد فردی به نام تاج الدین میرزایی آتشگاه فرزند یوسف روز جمعه مورخ ۹۸/۲/۱۳ ساعت ۱۵٫۳۰ عصر توسط عناصر گروهک تروریستی پ.ک.ک ربوده شده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

به اذعان خانواده فرد ربوده شده تروریست های پ.ک.ک پس ربودن این فرد با خانواده مشار الیه تماس بر قرار کرده و مبلغ ۵۰۰ میلیلون تومان برای آزادی نامبرده درخواست کرده اند.

هنوز از سرنوشت این هموطن کرد خبری در دست نیست.

علی رغم شعارهای تبلیغاتی تروریست های پ.ک.ک و پژاک در خوص مبارزه برای آزادی هموطنان کرد اینبار نیز اهالی روستاهای مرزی کردنشین قربانی خشونت های پ ک ک و پژاک هستند، موارد بسیاری از اخاذی و باج گیری و آدم ربایی عناصر پ.ک.ک و پژاک از خانواده های کُرد در کارنامه سیاه آن ها به ثبت رسیده است.
همزمان با شروع فصل گرما تروریست های پ.ک.ک و پژاک برای تامین مایحتاج زمستانی خود و رهایی از زندگی فلاکت بار در کوهستان ها اقدام به انجام چنین اقدامات وحشیانه می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey