قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » تخریب زیر ساختار اقتصادی و تولیدی شرکت ماسه شویی توسط عناصر پ ک ک و پژاک

عناصر مسلح پ ک ک و پژاک به دلیل عدم پرداخت مبلغ تعیین شده از سوی شرکت ماسه شوی عمران سازان ، زیرساختارهای اقتصادی و تولیدی این شرکت را تخریب و به آتش کشیده اند.

 

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از منابع محلی، تخریب و انهدام زیرساختارهای  اقتصادی مناطق کردنشین استراتژی پ ک ک و پژاک بوده تا بدین شیوه هم وطنان کُرد را نسبت به حاکمیت بدبین نماید. پ ک ک و پژاک همچنین با بکارگیری این سیاست به سهل و آسانی می تواند جوانان کُرد را اغفال و به عضویت فرقه در آورد.

این سازمان تروریستی در راستای سیاست های کردستیز فرقه ،شرکت ماسه شوی عمران سازان خوی را که نزدیک به ۴۰ نفرد از جوانان کُرد منطقه مشغول به کار بوده اند را به کلی تخریب  و کلیه تجهیزات و ماشین آلات این شرکت را به آتش کشید.

عناصر مسلح پژاک ساعت ۲۲ مورخه ۹۷/۰۳/۰۷ با یورش به این شرکت خسارات قابل توجهی به  این شرکت وارد ساخته اند، پژاک از این شرکت عمرانی مبلغ ۸۰ میلیون تومان پول نقد درخواست کرده بود ولی عدم پرداخت پ.ل زور و مبلغ تعیین شده از سوی این شرکت سبب گردید تروریست ها به زیرساختارهای اقتصادی و تولیدی این شرکت خسارت وارد کنند.

از اوایل انقلاب تا کنون رفتارهای تروریست ها منجر به عدم توسعه اقتصادی در مناطق کردنشین ایران شده و جذب سرمایه گذاری در این مناطق را با مخاطره رو به رو ساخته  است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان