قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » آمریکا به ارسال سلاح به مناطق تحت اشغال ی.پ.گ/پ.ک.ک ادامه می‌دهد

 

آمریکا حدود ۱۵۰ کامیون دیگر حامل خودروهای زرهی و ژنراتور به منطقه تحت اشغال ی.پ.گ/پ.ک.ک در سوریه ارسال کرد.

آمریکا با ارسال خودروهای زرهی و ماشین آلات مختلف از جمله ژنراتور با حدود ۱۵۰ کامیون به منطقه تحت اشغال ی.پ.گ/پ.ک.ک در سوریه نشان می‌دهد که قصد خروج از این منطقه را ندارد.

این محموله روز گذشته حوالی ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از طریق مرز سیملکا از عراق وارد سوریه شده و حوالی ظهر امروز به انبارهای ارتش آمریکا و گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک منتقل شد.

در تصاویر ثبت شده، در کامیون‌های مذکور ژنراتورهای بزرگی دیده شد. این ژنراتورها احتمالا جهت تامین انرژی مورد نیاز در پایگاه‌های آمریکا در شمال سوریه یا جهت استفاده در پایگاه‌هایی که در نظر دارند به تازگی تاسیس کنند منتقل شده اند.

خودروهای رزهی سوار بر این کامیون‌ها نیز از نوع هاموی(Humwee) که ارتش آمریکا در اختیار ی.پ.گ/پ.ک.ک قرار می دهد بوده است. سربازان آمریکایی از خودروهای نوع هامر(Hummer) که مدل پیشرفته تر آن است استفاده می کنند.

منابع خبرگزاری آناتولی در این منطقه ورود حدود ۴۰۰ کامیون به مناطق تحت اشغال ی.پ.گ/پ.ک.ک از مرز عراق از زمان اعلام خروج سربازان آمریکایی را شناسایی کرده اند. سال گذشته به دنبال تصویربرداری از ارسال محموله نظامی توسط آمریکا به این منطقه توسط خبرگزاری آناتولی، ارسال آنان به صورت مخفیانه و سرپوشیده انجام می شد. در این میان محموله کامیون هایی که شب گذشته از مرز عراق وارد سوریه شده بودند توسط پارچه یا مواد دیگر پوشیده نشده بودند.

ارسال این محموله در زمان حضور هیئت ترکیه در آمریکا جهت مذاکره درباره منطقه امن، منبج و موضوعات دوجانبه دیگر در آمریکا و پیش از نشست ائتلاف بین المللی ضد داعش قابل تامل است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان