۱۸ آذر ۱۴۰۱

فساد اخلاقی تارا غمگین از اعضای شورای رهبری پژاک

  • ۱ آبان ۱۳۹۷
  • ۶۲۶ بازدید
  • ۱

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی: فساد اخلاقی و روابط نامشروع میان اعضای گروه پ ک ک و پژاک از جمله مواردی است ، که گروه از افشای آن واهمه داشته و با بکارگیری ترفندهای مختلف مانع از بروز خبرهای در این خصوص می شود.
یکی از عناصر سابق پژاک با نام مستعار نوژیان که مدت ۸ سال در داخل گروهک حضور داشته به افشاگری فساد اخلاقی در مقرهای پژاک می پردازد و چنین می گوید:
“همیشه میان عناصر مذکر و مونث در داخل گروه حس رقابت شدید بوده و بطوری که این امر سبب بروز اختلافاتی میان عناصر بوجود می آورد و هر طیف اظهار می نمایند که رده های فرماندهی متعلق به آن طیف است،حتی قبلا نیز این امر از سوی فرمانده هانی همچون اوستا سوزدار مطرح شده بود و هنوز دامنه ای اختلافات میان آنان گسترده می باشد ولی فرمانده هان رده بالای مرد همیشه با باج گیری از زنان و دختران و یا  باج دادن خود زنان و دختران به فرمانده های رده برای بمنظور رسیدن به پست و مقام در گروه از ترفند های رایج برای ترویج فساد و فحشا بود.

فرمانده هان گروه با فضا سازی چنین جوی در گروه  زنان و دختران مجاب می کردند تا با خواست خود تن به فاحشه گری دهند.

نوژیان در ادامه افشاگری های خود می گوید:

برخلاف اظهارات سران گروه مینی بر برابری حقوق زن و مرد در داخل گروه و حمایت از حقوق زنان ،برعکس بوده و عناصر مذکر نسبت به عناصر مونث دیدگاهی از بالا به پایین داشته و بیماری های زنانه را نوعی ضعف و ناتوانی برای آنان قلمداد می کنند. مشکلات روحی و روانی زنان در گروه به حدی بود که در سال ۲۰۱۲ یکی از اعضای مجلس شاخه زنان موسوم به پاشک که در ایالت سرحد (شامل اگری ترکیه و بخش های از منطقه ماکو) خودکشی نمود. همچنین در سال ۲۰۱۰ در منطقه خارکورک ۵ تن از عناصر گروه که ۴ نفر از آن دختر بودند اقدام به کشی نموده و اسامی آنان عبارتند از :نوروز-چیا و ژیان هر سه از اهالی کشور ترکیه و ژیلان اهل کشور عراق بودند.

نوژیان در قسمت های مهمی از افشاگری های واقعیت های پشت پرده گروه می گوید:

بدنبال تشکیل گنگره جامعه دمکراتیک موسوم به “کودار” منجر به ایجاد چندین پست فرماندهی در داخل چارت سازمانی گروهک گردید،سران گروهک که خود افرادی با پیشینه اخلاقی ،زنان و دخترانی را که دارای سوابق اخلاقی  و سطح  تحصیلات پائین را برای تصدی این پست های جدید انتخاب نموده اند.

تارا غمگین از جمله این دخترانی بود که در فساد اخلاقی و فاحشه گری زبان زد عام و خاص بود و ارتباط نامشروع وی با یکی از عناصر ترکیه ای گروه بنام عمر آشکار شده بود.

تارا غمگین با وجود اینکه هیچ گونه تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نداشت و تحصیلات وی تا پایان ابتدایی بود بعنوان اعضای شورای  رهبری کژار از سوی فرمانده هان انتخاب شد.

هم اکنون شرایط جوی گروه بدین شکل است  ، هر دختری که دارای روابط غیر اخلافی و نامشروع بسیاری با فرمانده هان داشته باشد می تواند خیلی زود به مقام و پست های مدیریتی دست یابد.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. خوب این هم یک راه پیشرفته دیگه بعضی ها نان عرضه شان را می خورند و بعضی ها هم نان تن فروشیشان را. تف بر وجود چنین آدمای کثیفی که با فاحشه گری می خواهند مردم کردستان را نجات دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه‌ترین عناوین