۳۰ دی ۱۴۰۰

شعار آزادی جنسی آدمکش های پژاک و ساخت کلیپ های ساختگی

  • ۶ آذر ۱۴۰۰
  • ۱۱۰ بازدید
  • ۰

شعار آزادی جنسی آدمکش های پژاک و ساخت کلیپ های ساختگی از رزم دختران، جذب دخترانی که بواسطه ازدواج اجباری از خانواده فراری هستن،تنها پوششی جنسی هست بر جنایتهای سرکردگان این فرقه، یکی از راستینگی های افشا شده گروهک پ.ک.ک و پژاک فساد رفتاری و رسانش های ناروا آنان می باشد ، سران این فرقه با برگزیدن دختران زیر ۱۸ سال به نام پاسداران خود به فساد و هرگونه رفتار جانوری دست می زند؛ سرکرده های این گروهک به دور از کوهستانها که پایگاه کارهای تروریستی می باشد با دختران زیبارو به خوشگذرانی و فساد سرگرم هستند، در هنگامی که سایر هموندان در سرما وگرمای سال به دور از امکانات رفاهی و بهداشتی در بدترین شرایط زندگی با قوانین منسوخ کمونیستی اجیر خواسته های سرکرده های جانی خود شده اند.

شوربختانه شعار آزادی جنسی در پ.ک.ک و پژاک جوانان و نوجوانان بسیاری را فریب داده است، آنان با آگهی ها و رسانه های گروه از هیجانات و شور جوانی آنها سوء استفاده کرده و با نیرنگ جذب گروهک می کنند، ولی پس از ورود معلوم می شود موضوع چیز دیگری است، دختران خوش اندام و زیبارو در خدمت سرکرده ها ی فرقه قرار گرفته و مابقی اسلحه به دست قتل و کشتار را آمدهد؟
می بینند، تعداد بیشتری از این هموندان فریب خورده از بردگی جنسی به تنگ می آیند ولی نمی توانند خود را از دست آنان رها کنند و در صورت هر گونه گلایه مرگ را پیش روی خود می بینند.

گروهگ تروریستی با سخنان دهن پرکن دختران ساده کُرد به ویژه در روستاها را برای یک زندگی رویایی فریب می دهد. بسیاری از دختران مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند ،اما با توجه به حساسیت موضوع، آنان از آشکار کردن آن یا می ترسند و یا خجالت می کشند و تعدادی نیز خودکشی را بهترین راه حل می دانند . در زیر اسامی تعدادی از دختران هموند پژاک که به خاطر تجاوز جنسی خودکشی کرده اند را می آورم .

دوله نودیده با نام کد زیلان،
شیرین آمود با نام کد آیتن،
رحیمه یاشار با نام کد ریحان،
سحرفیلیز با نام کد سوزدار،
هدیه زنگین با نام کد بریوان،
سونگول سالمان با نام کد روزرین،
فاتما بایسال با نام کد ژیندا،
امینه عثمان با نام کد آهین و …

اما باتوجه به رده سنی هموندان و پایبند نبودن به دستورهای اسلامی رسانش ناروا در کوهستانها بین پسران و دختران بدون هیچ مزاحمتی صورت می گیرد که نتیجه این کارهای ناپسند سرانجامش انواع بیماریهای سرایت کننده و خطرناک می باشد. سران کُردستیز پ.ک.ک و پژاک برای هموندان خود تاریخ مصرف دارند یعنی هموندانش را تا زمانی که قابل استفاده هستند قبول دارد و هموندان از کار افتاده ( کسانی که دچار بیماریهای درمان ناپذیر و یا قطع عضو شده اند ) یا از گروه رانده می شوند و یا باید در اردوگاهها به انتظار مرگ بنشینند، نکته قابل توجه اینکه در محل استقرار این گروهک هیچ گونه امکانات درمانی وجود ندارد که بیمار خود را درمان نماید، نبود دکتر و درمانگاه در کوهها بانی شده است که سران این فرقه با گفتن این که یک گریلا هرگز بیمار نمی شود از زیر بار این مورد فرار کنند.

اکنون خودتان داوری کنید آیا چنین گروهکی که سران آن به خوشگذرانی سرگرم هستند و هموندان آن در لجن زار فساد آنان فرو رفته می تواند کردستان را از مشکلات رهایی دهد؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین