۱۱ آذر ۱۴۰۲

جایگاه زن در فاحشه خانه های پژاک

  • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
  • ۵۴۱ بازدید
  • ۰

این روزها رسانه های تروریستی وابسته به پ ک ک و پژاک با درآمد مواد مخدر تبلیغات گسترده ای را در حوزه زنان آغاز کرده اند و پ ک ک و پژاک را تنها مدافع حقوق زنان در کل جهان معرفی کرده و اوجالان را تنها نظریه پرداز حقوق زنان نشان می دهند!

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی :اوجالان در نوشته هایش ظاهراً به زن و جایگاه او اهمیت می دهد. او زنان را به وجود آورنده ی تمدن و عناصر آن مانند دولت ، مذهب ،علم و… می داند. دیگر اینکه او ادعا می کند که اول زن بوده که به آگاهی رسیده و آن گاه علم وتمدن پیشرفت کرده است . با فرض صحت این ادعاها آنگاه ادعای دیگر اوجالان که برابری زنان و مردان را در همه زمینه ها شعار می دهد و این امر را زمینه برقراری عدالت می داند نادرست از آب در می آید. او بدون توجه به تفاوت های بنیادین زن ومرد اعم از جسمی و روحی همه را موجوداتی یکسان تلقی کرده و عدالت را به سخره گرفته است.
اوجالان در مورد زنان ،داعیه دفاع از حقوق و ایجاد نمونه ای جدید از زنان دارد که روی پای خود ایستاده و جدا از وظایف و گرایشات جنسی وخانوادگی به مبارزه سیاسی می پردازد.
این نگاه در تقسیم بندی های فمینیسم به فمینیسم رادیکال معروف است. فمینست های رادیکال اعتقاد دارند که بدون وجود مرد باید زندگی کنند، باید سازمانها و نهادهای مستقل خود را داشته باشند و حتی تمامی مشاغل و کارهای مردانه را خودشان انجام دهند. اندیشه و عملکرد حزبی پ.ک.ک و پژاک بر گرفته از تحلیل فکری فمینیسم رادیکال است. آنها در کوه ها برای خود مکانهایی جدا از مردان دارند و ظاهراً جدا زندگی می کنند. اوجالان در حقیقت زن را به ارتقاء نرسانده بلکه او را به چیزی شبیه مرد خشن تبدیل کرده که خودش هم نمی داند آیا مرد است یا زن؟ البته نا گفته نماید سران پ ک ک و پژاک از دختران کم سن و سال و زیبارو سوءاستفاده جنسی ، و آنان را تبدیل به بردگان جنسی کرده است . به تعبیری دیگر می توان گفت این گروهک ها فاحشه خانه در دل کوه ها می باشند.
شاید با نگاهی به واقعیات درون این فرقه ها بتوان به ماهیت پلید آنها پی برد.

۱- بیشتر دختران عضو پ ک ک و پژاک بیسواد و روستایی هستند که با دیدن فیلم ها و برنامه های خوانندگان در سواحل دریایی و امکان توریستی فریب این فرقه ها را خورده اند تا در اروپا به زندگی رویایی خود دست یابند اما سر از قندیل در آوردند. آنها به محض رسیدن مورد تجاوز قرار می گیرند تا با توجه به فضای سنتی جامعه راه بازگشت نداشته باشند.

۲- ازدواج در این فر قه ها ممنوع است اما عبدالله اوجالان تاکنون دوباره ازدواج کرده است. کسیره ییلدیرم همسر اولش به خاطر فساد اخلاقی از وی جدا شده و اکنون در سوئد زندگی می کند. وی از همسر دیگری یک پسر۲۱ ساله دارد که به گزارش استخبارات ترکیه هنوز تعداد معدودی وی را می شناسند.

۳- به گزارش پلیس بین الملل بیشترین قاچاق زنان و دختران در اروپا با هدف روسپیگری و فیلم های مبتذل توسط پ ک ک و پژاک با همکاری باندهای مافیایی کوزوو صورت می گیرد.

۴- عثمان اوجالان برادر ۶۰ ساله اوجالان تاکنون دو بار با دو دختر کمتر از ۲۰ سال ازدواج کرده و اکنون در شهر کویه کردستان عراق مشغول نانوایی است و مدعی حقوق زنان می باشد.

فساد جنسی در پ ک ک و پژاک بسیار گسترده است و هر دختر معترض به عنوان عامل امپریالیسم و دشمن اعدام می شود. این پوششی برای توجیه اعدام است.

سال ها در این فر قه شاهد بدبختی و تجاوز و نقض دختران عضو این فرقه توسط فرماندهان بوده ام و بایستی بگویم پست ترین رفتارها توسط پ ک ک و پژاک علیه زنان صورت می گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین