۳۰ تیر ۱۴۰۳

افشای جنایت جنسی علیه اعضای پ.ک.ک و پژاک

  • ۳ تیر ۱۴۰۳
  • ۶۷ بازدید
  • ۰

انجمن بی تاوان:تشویق و وادار کردن به هم جنس بازی و تجاوز جنسی به نوجوانان جنایت و خیانت جدید پ.ک.ک و پژاک می باشد که ماهیت واقعی این فرقه را افشا کرد.روز به روز و با گذشت زمان جنایتها و خیانتهای فرقه پژاک و پ.ک.ک بعنوان ننگی در تاریخ ثبت می گردد.تا به امروز در خصوص فساد و بی بند و باری در فرقه و یا اینکه پژاک در کوه ها و غارهای قندیل فاحشه خانه به پا کرده است مطالب بسیاری با اسناد و مدارک محکم ارائه گردیده است.اکنون جنایتی را که پژاک تاکنون موفق شده بود آن را مخفی نگه دارد،توسط یکی از اعضای جدا شده افشاءگردید و ماهیت وحشی و ضد بشری خود را آشکارتر ساخت.

این عضوء جدا شده از فرقه پژاک چنین می گوید: روزگاری دوست داشتم به مردم کردستان خدمت نمایم و پژاک را از حامیان مردم کرد می دانست و به همین دلیل عضویت در پژاک را افتخاری بزرگ می دانستم ولی به محض ورود به فرقه برخی رفتارها و تحرکات سران فرقه را نشان از اوج تناقضات با داعای آنان یافتم. امروز از اینکه زمانی گریلای پژاک بودم احساس شرمندگی دارم و اتفاقاتی که بر جوانان به ویژه نوجوانان فریب خورده پژاک توسط فرمانده هان بی صفت رخ داده خجالت می‌کشم.البته تجاوز جنسی به دختران توسط سران گروهک امری رایج می باشد ولی این عضو جدا شده از موضوعی پرده برمی دارد که شاید سران دره بالای گروهک هیچ خبری از آنان ندارد.

ایشان اذعان می نمایند مدتی را که در قندیل بودم فرماندهان تیم های گریلا به سوء استفاده جنسی از نوجوان می کردند و سایر اعضای تیم را تشویق و یا به اجبار وادار به هم جنس بازی می کرد. وی در ادامه می افزاید فرماندهان خشونت های جنسی را به نقطه اوج خود رسانده بود که در نتیجه این رفتار وحشیانه یک نوجوان ۱۲ ساله اقدام به خودکشی کرد. این عضوء جدا شده در ادامه چنین می گوید که فرماندهان خاطی همیشه گریلاهای تیم را تهدید به مرگ می کردند که نبایستی کسی از این موضوعات خبردار شود و در صورت بروز هرگونه خبری از رفتارهای ناشایست و حیوانی موجود در تیم فرد خاطی را به قتل می رسانند.

تجاوزهایی که در مقر تیم های گریلایی رخ می داد اقدامات جنسی و همجنس بازی بود و غالباً این اقدامات با حذف اراده فرد و مجبور کردن به انجام خواسته‌ها صورت می‌گرفت و فرماندهان فعال در این خشونتها برای ایجاد ترس میان کسانی را که مورد تعرض قرار گرفته بودند،با مسئولان ارشد ملاقات هایی را انجام می دانند تا افراد مورد تعرض شجاعت و جرات بازگویی سوءاستفاده جنسی بر علیه آنان را نداشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین