قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » فساد اخلاقی و روابط نامشروع کادرهای پژاک در منطقه ترگور ارومیه

ودادت از کادرهای ترکیه ای پژاک در رفتاری غیر اخلاقی در منطقه هرچین محال ترگور ماهیت پ ک ک و پژاک را برای اهالی منطقه هویدا ساخت.

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از منابع محلی ،فساد اخلاقی و روابط نامشروع جزء ماهیت لاینفک گروه های تروریستی می باشد ، گروه های تروریستی با وجود فساد و بی بندوباری در درون حزب همیشه منکر روابط نامشروع و غیر اخلاقی هستند.
افشاگری عناصر تسلیمی ، تاکنون واقعیت های پشت پرده را به خوبی افشا کرده است. آمار خودکشی زنان و یا استفاده از زنان و دختران در عملیات های انتحاری همگی نشان از برده گی جنسی زنان و دختران در گروه های تروریستی نظیر پ ک ک و پژاک می باشد.

اخیرا کادرهای پژاک در منطقه هرچین در محال ترگور ارومیه در مقابل دیده گان اهالی منطقه و قاچاقچیان بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی رفتارهای نامتعارف و غیر اخلاقی انجام می دهند که موجی از نارضایتی و بدبینی در میان مرزنشیان منطقه هرچین بوجود آورده است.

بنا به گزارشات رسیده مسئول تیم های نظامی مقر هرچین پایین در محال ترگور با نام مستعار ودادت از کادرهای ترکیه ای پژاک با یکی از کادرهای مونث تیم بدون رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی در یکی از آبشارهای منطقه استحمام کرده است ،بنا به گفته ی اهالی منطقه کادرهای پژاک و پ ک ک هرزگاهی در آبشارهای منطقه بدون رعایت برخی از مسائل اخلاقی شنا می کنند ولی رفتارهای غیر اخلاقی ودادت این بار موج نارضایتی و بدبینی را در میان اهالی منطقه گسترش داده است.

این رفتار غیر اخلاقی کادرهای پ ک ک و پژاک ماهیت تروریست ها را در میان اهالی منطقه هویدا ساخته و بدبینی بسیاری نسبت به پژاک و پ ک ک در میان اهالی منطقهروز به روز افزایش می یابد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان