قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » تصویر وکالت نامه زینب جلالیان زندانی پژاک در شهرستان خوی

به گزارش انجمن بی تاوان ، پس شایعه فراکنی رسانه های ضد انقلاب و پژاک مبنی بر اعتصاب غذایی زینب جلالیان زندانی عضوء گروه در شهرستان خوی انجمن بی تاوان طی تماسی با مصطفی مولودی وکیل زینب جلالیان موضوع اعتصاب غذایی وی را پی گیری نمود ،مصطفی مولودی خبر اعتصاب غذایی موکل اش را را به کلی تکذیب و این شایعه فراکنی را ترفند ضدانقلاب و پژاک برای تخریب جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جوامع حقوق بشری اعلام کرد .

رسانه های گروه پس از انتشار خبر تکذیب اعتصاب غذایی زینب جلالیان توسط وکیل اش بلافاصله خبری مبنی بر اینکه زینب جلالیان اعتصاب غذایی خود را شکست است منتشر کرده تا بیشتر از این رسوا نشوند در حالی که اصلا اعتصاب غذایی در کار نبود ، پژاک پس از رسوایی اعتصاب غذایی زینب جلالیان برای توجیه رفتار نابخردانه ی خویش باردیگر به جوسازی و شایعه فراکنی پرداخت و مدعی شد، آقای مصطفی مولودی وکیل زینب نبوده و امیر سالار داودی وکیل زینب جلالیان است.

در همین راستا انجمن بی تاوان بمنظور اثبات یاوه گویی و دروغ پردازی پژاک از جناب آقای مولودی درخواست نمود تا کپی وکالت نامه زینب جلالیان را ارسال نماید تا انجمن بی تاوان ماهیت پژاک را برای همگان هویدا سازد.

جوسازی و شایعه فراکنی در رسانه ها و فضای مجازی از جمله ترفندهای احزاب تروریستی بحساب می آید. ولی بایستی گروه از بالایی کوه ها پائین آمده و پیشرفت تکنولوژی در عصر ارتباطات را به جشم مشاهده نماید و آگاه باشد که زمان دروغ پردازی و جوسازی در عصر ارتباطات رسوایی به بار می آورد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان