۴ خرداد ۱۴۰۱
  • خانه
  • >
  • مصاحبه
  • >
  • پ.ک.ک امین رندی را پس از ۳ بار تلاش برای فرار کشته است

پ.ک.ک امین رندی را پس از ۳ بار تلاش برای فرار کشته است

  • ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۱۸۱ بازدید
  • ۰

به گزارش انجمن بی تاوان، امین رندی نوجوان ارومیه ای بود که متاسفانه در سال ۸۸ هنگامی که ۱۴ ساله بود با فریب یکی از اعضای جدا شده پ.ک.ک و پژاک به این گروهک تروریستی ملحق شد و پس از سه بار تلاش برای فرار از جهنم قندیل و  تحمل چندین سال زندان تروریست های پ.ک.ک و پژاک بدست سران جنایتکار این گروهک کشته شد که البته تروریست های سنگدل مطابق صدها نمونه قبل به دروغ اعلام کردند که امین در سریکانی در درگیری با ترکیه کشته شده است.

امین رندی در سال ۱۳۷۴ در یک خانواده ۹ نفره در یکی از روستاهای ارومیه متولد شد و با توجه به وضعیت معیشتی خانواده از همان دوران نوجوانی در یک رستوران مشغول به کار بود.

سن پایین امین،وضعیت معیشتی ضعیف خانواده و نامردی یک از بستگان باعث شد امین به پ.ک.ک و پژاک ملحق شود.

به اذعان خانواده، امین در طی ۱۰ سال حضور در پژاک فقط یک بار موفق شده بود با خانواده اش به صورت کوتاه و مخفیانه تماس تلفنی برقرار نماید.مادر امین در طول گفت و گوی ما با خانواده اش یک سره به شدت از فراق فرزندش که کوچکترین تمایلی به پ.ک.ک و پژاک را نداشت و توسط جنایتکاران پژاک به ناحق کشته شده بود گریه می کرد.

او می گوید در طی این چند سال فقط یک بار امین با ما تماس گرفت و گفت که در سوریه هست.تماس را هم شاید به دلیل حضور در سوریه موفق شده است برقرار نماید.او را قسم دادم و گفتم شیرم را حلالت نمی کنم اگر به من نگویی که چرا به پ.ک.ک/پژاک ملحق شدی؟

مادر قسم میخورد و می گوید امین با صدای بغض گرفته و گریان سوگند خورد که مادر من را به بهانه کار و پول کسب کردن یکی از بستگان فریب داد و حتی مرا با فراخواندن به تهران و جلب اعتماد به اینجا کشاند.امین به مادرش گفته بود که ۲ بار خواسته بود فرار کند و او را دستگیر کرده بودند.

مادر امین با اطمینان اعلام  می کند که فرزندش را جنایتکاران پ.ک.ک و پژاک کشته اند و دروغ می گویند که او در درگیری با ترکیه کشته شده است.

خانم رندی می گوید بعد از اینکه فهمیدیم امین در پژاک است، چندین بار به قندیل رفتیم اما در آنجا ما را با کتک زدن و بی ادبی بدرقه کردند.وی در خصوص فردی هم که امین را فریب داده و به جهنم قندیل کشانده بود گفت:بعد از اینکه از او شکایت نمودیم در تحقیقات مشخص شد که او را تروریستها به این شرط آزاد کرده اند که در قبالش افرادی را فریب داده و به گروه جذب نماید که متاسفانه امین یکی از قربانیان این فرد بوده است.

مادر رنج دیده امین رندی از برخی از مسئولین جمهوری اسلامی ایران هم گلایه داشت.او می گوید چرا دولت اجازه می دهد گروه های تروریستی نظیر پ.ک.ک و پژاک فرزندان آن ها را ربوده و به کشتن دهد؟

خانواده رندی حتی برای بازگرداندن جنازه امین تلاش زیادی نمودند اما نتیجه ای نداد.چرا که در پژاک نه به زنده بودن افراد احترام می گذارند و نه به مردن آن ها.چه برسد به اینکه فردی بخواهد از آن جهنم فرار کند و به دست سران وحشی تروریست ها کشته شود.

در پایان خانواده رندی به ویژه مادر رنج دیده امین رندی عضو سابق گروهک تروریستی پ.ک.ک و پژاک مجددا از دولت جمهوری اسلامی ایران درخواست نمودند با انجام اقدامات لازم نگذارند گروهک های تروریستی به خود اجازه انجام چنین جنایت هایی را دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.