۴ مرداد ۱۴۰۳

پژاک: نسرین ستوده سر ما کلاه گذاشت

  • ۲۶ آذر ۱۳۹۱
  • ۳۱۵ بازدید
  • ۰

پس از انتشار نامه نسرین ستوده به پارلمان اروپا، گروهک تروریستی پژاک که نامی از خود و فعالیت‌های تجزیه طلبانه‌اش در این نامه ندیده است، حمایت خود از ستوده را قطع کرده و از وی انتقاد کرد. در ادامه سیاست‌های غربی برای بحرانی نشان دادن وضعیت حقوق بشر در ایران، اتحادیه اروپا جایزه ساخاروف را به صورت رسمی در روز چهارشنبه به نسرین ستوده اعطا کرد.
“نسرین ستوده” وکیلی است که با سوء استفاده از حرفه خود و با قبول کردن وکالت منافقین و اعضای گروهک‌های تروریستی مانند تندر، در مصاحبه‌های متعدد با بسیاری رسانه‌های معارض علیه ایران اقدام به سیاه‌نمایی می‌نمود و به علت همین اقدامات نیز مورد توجه بسیاری کشورهای غربی و جایزه‌های آنان قرار گرفته است.
در مراسم اعطای این جایزه، شیرین عبادی فردی که در حمایت بی‌چون و چرا از بهائیان و یهودیان به شهره رسیده است، نامه نسرین ستوده را به نمایندگی از او خواند.
نامه ستوده با حواشی بسیاری نیز همراه بود که از جمله این حواشی اعتراض تجزیه‌طلبان به متن این نامه بوده است که تاکنون به حمایت از ستوده می‌پرداختند.
تجریه‌طلبان کُرد که در دوماه اخیر در کنار بهائیان، منافقین و بودائیان میانماری از ستوده حمایت کرده بودند، با منتشر شدن نامه ستوده به پارلمان اروپا متوجه شدند کلاه گشادی بر سر آنها رفته است و به همین علت با انتشار یک بیانیه در سایت‌ رسمی خود اینگونه زبان به اعتراض گشودند:
«در پیامی که توسط عبادی خوانده شد، از همه ملت‌ها و مذاهب ایران نام برده شده، ولی از ملت‌ کُرد نامی برده نشده. این در حالی است که کُردها بصورت فعالانه در مطبوعات خود و بر روی شبکه‌های اجتماعی خود حمایت قاطع خود از نسیرین ستوده را اعلام داشته‌اند و با وی هم‌دردی کرده‌اند. این امر انتقادی است به آنچه که هنوز در ایران به موجودیت کردها و تلاش‌های آنها پاسخی صمیمانه داده نشده است.»
در نامه ستوده به پارلمان اروپا، وی با اسم بردن از همه افرادی که با عناوین حقوق بشری علیه ایران فعالیت می‌کنند تقدیر کرده تا نشان دهد کماکان ستوده توانایی این را دارد که اسم رمزی برای سیاه‌نمایی حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران شود.
لازم به ذکر است در حالی نامه ستوده به پارلمان اروپا رسیده است که معارضین نظام دائماً مدعی هستند زندانیان هیچگونه ارتباطی با خارج از زندان ندارند!

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین