۸ خرداد ۱۴۰۳

قتل یک قاچاقچی دیگر به دست پژاک

  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۱
  • ۲۳۱ بازدید
  • ۰

پژاک که پژاک که کمین کردن بر مسیر قاچاقچی‌ها و باجگیری و اخاذی از آنها تحت نام گمرگ را در کنار ترانزیت موادمخدر بعنوان فعالیت اصلی خود به منظور کسب درآمد در پیش گرفته، دیروز‌ یک جوان ۲۴ ساله ‌را که به فرمان ایست اعضای این فرقه گوش نکرد و حاضر به پرداخت وجه نقد به کمین کردن بر مسیر قاچاقچی‌ها و باجگیری و اخاذی از آنها تحت نام گمرگ را در کنار ترانزیت موادمخدر بعنوان فعالیت اصلی خود به منظور کسب درآمد در پیش گرفته، دیروز‌ یک جوان ۲۴ ساله ‌را که به فرمان ایست اعضای این فرقه گوش نکرد و حاضر به پرداخت وجه نقد به این باجگیران نشد؛ با ضرب گلوله‌ی یکی از اعضای این فرقه کشته شد.

مهدی بادوشیوه ‌از اهالی منطقه‌ شپیران سلماس جوان ناکامی بود که توسط اعضای این فرقه کشته شد و در ضمن دو تن دیگر از قاچاقچیان گروه را نیز زخمی کرده‌اند.

گفتنی است اعضای پژاک با کمین کردن در مرزهای غربی کشور و باجگیری و اخاذی از قاچاقچیان، درآمدهای کلانی را برای خوش‌گذرانی سران این فرقه کسب می‌کنند. جالب اینکه اعضای این فرقه این اخاذی و زورگیری را تحت نام خدمت به پروژه‌ی آزادسازی کُرد و کردستان انجام می‌دهند و اگر یکی از این قاچاقچیان که اکثراًَ کُرد هستند؛ قادر به پرداخت وجه نقد نباشد و یا نخواهد که این وجه را پرداخت کند، بسان مهدی مورد ضرب گلوله‌ی اعضای این فرقه‌ قرار می‌گیرد.

شاید این نمونه‌ی بارز آزادی و دمکراسی در پژاک باشد که نتوان آنرا با هیچ دمکراسی و آزادی موجود در جهان مقایسه کرد!

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین