۲ مهر ۱۴۰۲

خیانت پ.ک.ک و پژاک به زنان و دختران

  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۱
  • ۳۳۸ بازدید
  • ۰

انجمن بی تاوان : پژاک واقعیت نظام خانواده را نفی می‌کند، پژاک خانواده را نسلی تباه شده و محیط خانواده را فاحشه‌خانه‌ای کوجک می‌داند. پژاک ازدواج و زاد و ولد را ظلم در حق زن می‌پندارد. پژاک  در پیروی از ایدئولوژی منسوخ اوجالان بدون توجه به تفاوت‌های بنیادین زن و مرد اعم از جسمی و روحی همه را موجوداتی یکسان تلقی می‌کند و عدالت را به سخره گرفته است. تعبیر او از عدالت محل اشکال اساسی است، چون عدالت اساساً بدین معنی است که هر چیز در جای خود قرار بگیرد و عدالت بین زن و مرد بر اساس ویژگی‌ها خاصه آنها تعریف می‌شود.‌ یعنی زن نیازها و توانایی‌هایی دارد که مرد ندارد و بالعکس.

در پژاک برای زنان جایگاه مادری تعریف نشده است، مهرو محبت و عاطفه‌های مادرانه در این گروهک تروریستی جای خود را به ترور، خشونت و خونریزی داده است، پژاک در حقیقت زن را به ارتقاء نرسانده بلکه او را به چیزی شبیه یک مرد خشن تبدیل کرده که خودش هم نمی‌داند آیا مرد است یا زن؟ و این رفتار خود را فعالیت زنان در تمامی عرصه‌ها می‌خواند که در حقیقت با روح و جسم لطیف زنان در تضاد است.

پ ک ک و پژاک درباره جنس زن باید پاسخگو باشند؛ آنها به زن خیانت کردند. فمینست حاکم  در پژاک  به زن هیچ نداده است. آنچه که گروهک پ ک ک و پژاک به آن دامن زدند و ایدئولوژی سکولار کمونیست اوجالان است که پایه‌گذار این خشت کج و بناى کج بوده، که  بى بندوبارى و ابتذال زنانه را در پی داشته است. زن را به ابتذال کشانده‌اند و داخل خانواده او را هم اصلاح نکردهاند. مکرر آمار و اسنادی دال بر میزان بالاى زن آزاری‌ها و شکنجه‌ها و بى مهری‌ها منتشر شده است. اقدامات پژاک در مورد زن و بى بندوبارى و به ابتذال کشاندن زنان موجب شده است که خانواده سست بشود؛ بنیان خانواده متزلزل بشود؛ اکنون با این فرهنگ ، از همه ى دنیا هم طلبکارند؛ در حالى که باید بدهکار باشند! فرهنگ بی بندوباری  در مورد زنان باید در موضع مدافع قرار بگیرد؛ باید از خودش دفاع کند؛ باید توضیح بدهد.

پ ک ک و پژاک زنان را به بردگان جنسی تبدیل کرده است. بی‌حرمتی به زن و جایگاه والای زنان در گروهک‌های تروریستی بویژه پژاک کاملاً محسوس و ملموس می‌باشد، بهره‌کشی جنسی از زنان در گروه‌های تروریستی، پدیده‌ای زاییده از ماهیت و روابط تشکیلاتی این گروه‌ها است. می‌توان گفت که بهره‌کشی جنسی از زنان، جزء لاینفک گروه‌های تروریستی ضداجتماعی که نیروهایشان را به زندگی مخفی، زیرزمینی و ضدخانوادگی ترغیب می‌کنند می‌باشد. ازدواج در پژاک ممنوع اما داشتن روابط نامشروع مخفی، امری رایج است. پ.ک.ک و پژاک ادعا می کنند که اعضای آنان نباید ازدواج کنند و یکی از شعارهای اصلی این فرقه توجه خاص به حقوق زنان و احترام به آن می باشد، اما در عمل چنین نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.