اخبار

بازگشایی مرز سلماس مورد موافقت مقامات امنیتی قرار گرفت

نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: موافقت‌های کتبی برای بازگشایی مرز سلماس اخذ شده است.

به گزارش انجمن بی تاوان، یعقوب رضازاده در نشست خبری، اظهار کرد: تحقق عدالت و انصاف اکنون باید مهمترین اولویت کاری در میان اهالی خبر و رسانه قرار گیرد و امیدواریم با رعایت هرچه بیشتر این دو اصل فعالیت منسجم اهالی رسانه را در سطح سلماس شاهد باشیم.

وی افزود: برنامه حضور نمایندگان در حوزه انتخابیه با تصویب مجلس و باتوجه به شرایط موجود کشور در عرصه‌های مختلف، سه هفته حضور در مجلس و یک هفته حضور در حوزه انتخابیه خواهد بود و برای این هفته برنامه روزانه از جلسات دیدار مردمی تا دیدار با مسئولین، بازدید از پروژه‌ها و پیگیری امور مختلف شهرستان و موارد دیگر برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

این مسئول خاطرنشان کرد:  ۳۹ نفر برای کمیسیون امنیت ملی ثبت نام کرده بودند که با امتیاز ۱۶۵۰ موفق به حضور در جمع ۱۹نفره این کمیسیون شدم.

وی ادامه داد: در فراکسیون مناطق آزاد تجاری، فراکسیون مناطق محروم و فراکسیون مناطق مرزی عضویت یافته‌ام و امیدوارم با بهره گیری از ظرفیت‌های این فراکسیون‌ها بتوانیم گامی برای بازگشایی مرز سلماس برداریم.

نماینده مردم سلماس در مجلس اظهار کرد: در خصوص بازگشایی مرز سلماس توانسته‌ایم موافقت‌های کتبی مقامات امنیتی سطوح مختلف را کسب کنیم و در گام دوم از طریق پارلمان دوستی ایران و ترکیه سعی خواهیم کرد رضایت طرف ترکیه را کسب کنیم.

رضازاده خاطرنشان کرد: طبق رایزنی‌های صورت گرفته با استاندار و طی مراحل تصویب در شورای امنیت کشور در تلاش برای ایجاد معبر معامله سوخت از سمت سلماس تا بازگشایی رسمی مرز کوزه‌رش هستیم.

وی گفت: به صراحت اعلام می‌کنم اگر مرز سلماس در طول نمایندگی بنده در سلماس بازگشایی نشود، دیگر برای دوره بعد ثبت نام نخواهم کرد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن