افشای پشت پرده حمله انتحاری عامل پ.ک.ک به خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه / سما کوچر عامل انتحاری به ویروس کرونا مبتلا شده بود

به گزارش انجمن بی تاوان، در پی انفجار خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در روز گذشته، گروه تروریستی پ.ک.ک مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری فرات رسانه وابسته به تروریست های پ.ک.ک روز گذشته یکی از عناصر سازمان تروریستی پ.ک.ک به نام روشن آشکارا با نام سازمانی سما کوچر از اتباع کشور ترکیه، طی یک عملیات انتحاری خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه را منفجر نموده و خودش نیز به درک واصل شده است.

طی خبرهای رسیده از منابع محلی، سما کوچر عامل انتحاری چند روز بعد از برگزاری جشن روز جهانی زن در قندیل به شدیدترین وجه بنا به تشخیص افراد به اصطلاح پزشک در قندیل به ویروس کرونا مبتلا شده بود.

به دلیل نبود امکانات پزشکی و بهداشتی در قندیل و امکان ابتلای سایر اعضا نیز ، سران وحشی گروه این بار به جای اعدام مستقیم گزینه عملیات فدایی را به نامبرده پیشنهاد می دهند.

به گزارش منبع میدانی حاضر در قندیل درحالی که کوچر گزینه ای جز مرگ را پیش روی خود نمی دید، به ناچار با کمربند انتحاری به خط لوله انتقال گاز برخورد کرده و به هلاکت می رسد.

طی این عملیات انتحاری تروریستی، علاوه بر خط لوله تعدادی خودرو نیز به شدت آسیب می بینند.

|
به اشتراک بگذارید