۳۰ تیر ۱۴۰۳
  • خانه
  • >
  • مصاحبه
  • >
  • اظهارات کادر ایرانی پژاک در خصوص روابط نامشروع جنسی در گروهک در دادگاه ترکیه

اظهارات کادر ایرانی پژاک در خصوص روابط نامشروع جنسی در گروهک در دادگاه ترکیه

  • ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۱۰۵۵ بازدید
  • ۰

به گزارش انجمن بی تاوان،احمد گورش از اعضای ایرانی گروهک تروریستی پ.ک.ک و پژاک که در شعبه دوم دادگاه جزاهای سنگین در شهر ارزروم ترکیه به ۲۰ سال حبس محکوم شده است،در خصوص وجود روابط نامشروع و همچنین همجنس گرایی در گروهک اعترافات تکان دهنده ای را انجام داده است.

احمد گورش می گوید تا سال ۱۹۹۹م روابط نامشروع در داخل گروهک پنهانی بود و بعد از دستگیری عبداله اوجالان دیگر روابط نامشروع به شکل علنی صورت می گرفت و متجاوزین به جای اینکه مجازات شوند، تشویق می شدند.

من درباره وجود روابط نامشروع چیزهایی شنیده بودم،اما وقتی که نمونه هایی از همجنس گرایی را در بین اعضا مشاهده نمودم با پیگیری های بیشتر متوجه شدم که بیشتر کادرها به ویژه کادرهای رده بالا بیشتر گرفتار همجنس گرایی هستند.

نمونه بارز وجود همجنس گرایی در گروهک دختری به نام سورا اهل ملاتیا بود که در حین همجنس گرایی با دختران کم سن و سال تازه جذب شده دستگیر شد اما سران گروهک نه تنها وی را مجازات نکردند بلکه وی در سال ۲۰۱۸ از گروه جدا شد.

نمونه دیگر شخصی به نام بروسک اهل حکاری بود که مسئول سازماندهی همجنس گرایی در دره رش در منطقه خاکورک در شمال عراق بود.در این کمپ ابتدا فقط کادرهای مرد ساکن بودند.

در کمپ های زمستانی که زنان و مردان را به دلیل وجود روابط نامشروع زیاد از هم جدا می کردند، متاسفانه کادرها به همجنس گرایی روی می اوردند.به گونه ای که یکی از فرماندهان بلندپایه با شدت گرفتن فساد در کمپ ها ناچار شد مسئول کمپ را اعدام نماید.

فساد اخلاقی و تجاوز به کادرهای دختر در بین فرماندهان پ.ک.ک و پژاک آنقدر زیاد شده است که در سال ۲۰۱۷ دختری به نام دجله آندوک از اهالی مالاتیا بعد از اینکه توسط چند نفر از فرماندهان مورد تعرض قرار گرفت و در نهایت با انجام عملیات انتحاری دو نفر از فرماندهان بلندپایه را کشت و گروه برای اینکه از این رسوایی خود را نجات دهد چنین وانمود کرد که ان ها در جریان یک اشتباه فردی و در اثر انفجار نارنجک کشته شده اند.

بی شرمی و بی حیایی فرماندهان در پ.ک.ک و پژاک تا آنجا پیش رفته بود که در مقابل دیدگان محافظشان با دجله روابط نامشروع برقرار می کردند بدون اینکه از سوی شورای رهبری مورد بازخواست قرار بگیرند.این فرماندهان بوتان و اکرم و مروان نام داشتند.

یکی از کادرها به نام دکتر علی به جهت موقعیت زیادی که در دست داشت برای انجام مسائل غیر اخلاقی و روابط نامشروع در منطقه بوتان در اطراف شرناخ برای خود استخر خصوصی درست کرده بود.

در سال ۲۰۱۹ میلادی ۳۰ نفر از کادرهای دختر و پسر را در حین روابط نامشروع جنسی دستگیر کردند.این افراد که در پلاتفرم از سوی سایر اعضا برای آنها مجازات خواسته شد و درخواست کردند که آن ها را اخراج نمایند اما فرماندهان به جای مجازات آن ها را به مناطق دیگر اعزام کردند و حتی عده ای را تشویق و ارتقا دادند.

احمد گورش همچنین در اعترافاتش می گوید :

من عبداله اوجالان را که به او آپو می گفتند هیچ ندیدم و فقط در سال ۱۹۹۳ که در اروپا بودم با او تلفنی صحبت کردم و مرا به خاطر ارسال پول به عثمان بازخواست کرد و من گفتم که به دستور قره سو این کار را انجام داده ام.آن زمان مصطفی قره سو مسئول اروپا بود.

ملاقاتهای من با مصطفی قره سو در شهر امستردام هلند درخانه یک خانواده کرد صورت می گرفت .

عبداله اوجالان معمولا دختران زیبارو و خوش اندام را به بهانه اموزش کنار خودش نگه می داشت.مراد قره ایلان نیز همیشه با دختران رده بالا رابطه برقرار می کرد.زیرا دختران رده پایین به دلیل ترس زودتر اعتراف می کردند.

دختری به نام خدیجه اهل شرناخ انقدر از سوی مراد قره ایلان مورد تعرض قرار گرفت که آخر خودش را از صخره ای به پایین پرت کرد و کشته شد.تجاوز های مراد به خدیجه انقدر زیاد شده بود که در زبان کادرهای دیگر افتاده بود.

همچنین یکی از فرماندهان بنام “آمد ملاز گرد “(فهمی آتالا)با ۱۴ دختر تازه وارد به بهانه آموزش به آن ها تجاوز کرده بود.وی در سال ۲۰۱۶ دختری به نام سورا را مسئول سرکشی به کمپی کرده بود که دختران به همجنس گرایی می پرداختند.سورا بعدها در گروه نماینده همجنس گرایان شده بود و او را به اروپا می فرستادند.

ادامه دارد…

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین عناوین