فرهنگستان

عضوء سابق پ ک ک :سرکرده گان ” پ ک ک ” به خدا اعتقاد ندارند

سرکرده گان سازمان تروریستی ” پ ک ک ” به خدا اعتقاد نداشته و جوانان را با افکار فرسوده آلوده می سازند
انجمن بی تاوان آذربایجان غربی :یک تن از عناصر گروه تروریستی ” پ ک ک ” که از سوی نیروهای امنیتی ترکیه دستگیر شده است، در اعترافات خود اعلام داشت : سرکرده گان سازمان تروریستی ” پ ک ک ” به خدا اعتقاد نداشته و جوانان را با افکار فرسوده آلوده می سازند.

در شهرستان لیجه استان دیاربکر ۶ تروریست ” پ ک ک ” بطور زنده دستگیر شد.

اعترافات تروریستها در بازپرسی های نیروهای امنیتی در رابطه با سازمان تجزیه طلب ” پ ک ک ” قابل توجه است.

تروریستها ضمن شرح اینکه سازمان تروریستی ” پ ک ک ” چگونه دین، اعتقادات و باورداشتهای مردمی را به هیچ می شمارد از جوانان خواستند تا به صف این سازمان جنایتکار نپیوندند.

تروریستها با تاکید بر اینکه سازمان تروریستی ” پ ک ک ” نه تنها دین اسلام بلکه دیگر ادیان را به هیچ می شمارد می گویند در سازمان تروریستی ” پ ک ک ” مفهومی بنام دین وجود نداشته و بسیاری از جوانان منسوب به این سازمان آتئیست هستند.

تروریستها با اشاره به ارتابط ” پ ک ک ” با شبکه های مواد مخدر اعتراف کردند که ” پ ک ک ” روستائیان را به کشت ماری جوانا وادار کرده و باج گیری می کنند.

تروریست مذکور به قتل فراریان از سازمان از سوی سرکرده گان آن تاکید کرد.
منبع:TRT

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. من موندم این احمقهایی که به عنوان انتحاری میفرستن چه جوری شستشو میدن.مثلا میگن استالین و لنین منتظره پاداش بده بهتون؟؟؟!!!

  2. مهدی جان اینا واقعا به معنای واقعی کلمه حیوان(با عرض پوزش از مقام حیوان ) پستتر از حیوان هستن ، یکی از دوستان تو سوریه میجنگید میگفت اینا به بجه های خودشون رحم ندارن میگفت به بچه های خودشون بمب میبندن و میفرستن طرف جماعت بیگناه! تو اینترنت فیلمشم هست که نماز خواندن ما مسلمونا رو هم مسخره میکردن! من شنیده بودم اینا از اختلاط زنان گناهکار رها شده در بیابان با اجنه بوجود اومدن ولی باور نمیکردم تاوقتیکه با جنایتهاشون بیشتر آشنا شدم و فهمیدم قطعا این حرف درسته ، اینا قطعا از شیاطینن و خدا رو هم قبول ندارن چون کسیکه خدا رو قبول داشته باشه جنایتهای اینا رو نه انجام میده نه متاسفانه مثل بعضی غافلان تو این سایت حمایت میکنه!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن