فرهنگستان

عضوء سابق پژاک:آزادی زن فقط شعاری برای فریب زنان و دختران است.

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : اسماء پورسلیمی از فزیب خوردگان پژاک در افشاگری ماهیت گروهک پژاک می گوید:” با تبلیغ چند نفر از عناصر گروهک در روستا علاقه مند به عضویت در پژاک شدم ،اما به محض ورود به مقر گروهک تمام وعده های آنان با شرایط موجود در تناقض بود.
وی در ادامه می گوید:” آزادی زن فقط شعاری برای فریب زنان و دختران است، در کلاس های ایدئولوژیک از جایگاه زن خیلی تعریف و تمجید می شد و حقوق زنان در اجتماع را لازم اجرا و جمهوری اسلامی ایران را متهم به اجحاف حقوق زن در جامعه می دانستند، ولی این گفته ها با رفتار آنان در داخل حزب کاملا در تضاد بود، در کنار کارهای زنانه همانند آشپژی کارهای مردانه برای زنان گروهک تعریف شده بود و این حرکت سخیفانه را تساوی و برابری حقوق زن و مرد اعلام می کردند. آموزش های نظامی سخت مردانه و کندن غارهای در دل کوه ها همه از دیده گاه پژاک برقراری تساوی میان زن و مرد است.”

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. متاسفانه زنان فراری از جامعه شدیدا مردسالار کردستان بزرگترین قربانیان گروهکهایی مانند پژاک هستند انان عملا نمی دانند دارند کجا میروند اما همین بروند برایشان زیباست ولی نمیدانند از چاه به چاله می افتند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن