۲۸ دی ۱۳۹۹

عدم برچیدن شدن اعدام در پ ک ک و پژاک

  • ۵ بهمن ۱۳۹۴
  • ۳۴ بازدید
  • ۰

اعدام  عناصر خاطی از منظر پژاک  همچنان در گروهک  تداوم  داشته و در ماه گذشته یکی از عناصر خود بنام فاخر رشیدی را اعدام کرد.

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : گروهک تروریستی پژاک خود را از مدعیان حقوق بشر و حقوق زنان دانسته و در رسانه های وابسته به گروهک در این زمینه تبلیغات گسترده ی انجام می دهد.

پژاک در اساسنامه ی تشکیلاتی خود برای حقوق زنان  و همچنین حقوق بشر جایگاه ویژه ای تعریف کرده و با تکیه بر این مبنا همیشه جمهوری اسلامی ایران را بدلیل اعدام قاچاقچیان مواد مخدر ، متجاوزان به عنف و امنیت جامعه محکوم می نماید.

قوانین مندرج در اساسنامه ی پژاک با رفتارهای آنان کاملا در تناقض است . پژاک حق هیچ گونه انتقاد و یا پیشنهادی را به عناصر گروهک نداده و در صورت مشاهد  هر گونه انتقاد و یا اعتراض به اتهام خیانت به کردستان و مردم کُرد از سوی فرمانده هان مجازات می شوند.

اعدام یکی از عناصر خودی در خوارکوک  آخرین مورد از سیاست دیکتاتوری پژاک می باشد.

بنا به اخبار رسیده از منابع آگاه پژاک چندی پیش یک جوان ایرانی بنام فاخر رشیدی  که قصد جدایی از  گروهک را داشته در در منطقه خوارکوک اقلیم کردستان عراق اعدام  و در قبرستان بریتان خوارکوک دفن نموده است.

آمار بسیاری از اعدام  عناصر منتقد و یا خاطی از نظر پژاک در گروهک وجود دارد ،ولی پژاک همیشه تلاش می نماید از درز چنین اخباری به بیرون جلوگیری  و کسانی را که با اعدام کشته شده اند جان باختگان در درگیری ها اعلام  می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *