اخبار

برادر سامان :پژاک باعث اعدام برادرم شد

امید نسیم پژاک را به فریبکاری نوجوان زیر ۱۸ سال محکوم ، و این گروهک  را عامل اعدام برادرش اعلام کرد.

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی :  خبرنگار روداونیوز در طی گزارشی  زنده ی تلویزیونی از امید نسیم مبنی بر وضعیت اجرای حکم برادرش ، با جوابی  غیر منتظره و بدور از انتظار مواجه گردید …!

امید نسیم با صراحت هر چه تمام پژاک را متهم به فریب نوجوانان زیر ۱۸ سال کرده و این رفتار پژاک را غیر اخلاقی و ضدبشری خواند. امید نسیم همچنین حکم صادر از سوی دادگاه جمهوری اسلامی ایران را قانونی خوانده و پژاک را عامل شرارت و فریبکاری در کردستان ایران عنوان داشت.

امید نسیم  پژاک را عامل اعدام برادرش خواند و با محکوم کردن این فرقه ی ضدکرد از  واقعیت های  پرده برداشت . رسانه های گروهک مدتی است که در فضای مجازی اعدام سامان نسیم را ابزار تبلیغاتی قرار داده و جولان می دهند ، در حالی که برادر سامان نسیم از واقعیتی پرده برداشت که ماهیت ضدکرد پژاک را بر همگان هویدا ساخت.

سامان نسیم در درگیری مسلحانه با نیروهای سپاه پاسداران دستگیر و در هفتم اردیبهشت‌ماه سال ۹۲ از سوی دادگاه تجدیدنظر استان آذربایجان غربی به اتهام عضویت در حزب حیات آزاد کردستان (پژاک)  و درگیری مسلحانه  به اعدام محکوم شده بود.

رسانه های خبری وابسته به گروهک از انتشار این خبر سرباز زده و تا بدین لحظه مصاحبه ی برادر سامان نسیم را باز پخش نکرده اند، و چنین رفتار از سوی آنان کاملا طبیعی بوده چرا که به نفع گروهک و اهداف فرقه نبوده و افکار عمومی را بر علیه شان  تحت تاثیر قرار می دهد.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن