سیدفتاح حسینی فعال سیاسی و مشاور استاندارآذربایجان غربی در اظهاراتی قابل تامل احزاب و گروه های تروریستی کُردی را به مذاکره و گفتگو دعوت کرد.

به گزارش انجمن بی تاوان ، سید فتاح حسینی مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور اقوام و مذاهب استانداری و فعال سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار یول‌پرس در حاشیه نمایشگاه مطبوعات ، در خصوص گروهک های تروریستی پ ک ک ،پژاک،کومله و دمکرات متاسفانه سخنانی را بر زبان جاری نموده که مغایر با سیاست های کلان جمهوری اسلامی ایران است.
سید فتاح حسینی گروه‌های تروریستی فعال در سطح منطقه را به کنار گذاشتن سلاح و روی آوردن به گفتمان و مذاکره دعوت کرده و گفت: دیگر زمان جنگ و باروت به سر رسیده است. اسلحه‌ها باید به زمین گذاشته شوند و گفتمان و هماندیشی باید تنها محور ما باشد چرا که هرگونه خشونت و افراطی‌گری محکوم است.

سید فتاح حسینی در شرایطی چنین اظهاراتی می نماید که گروهک های تروریستی پس از سال ها جنگ و خونریزی و ویرانی در شمال غرب و غرب کشور و شهادت ۴۰۳ نفر از هم وطنانمان و عدم نتیجه گیری از مبارزات مسلحانه تغییر رویکرد داده و امروزه مذاکره و گفتگو را مبنای فعالیت های خود قرار داده و سرکرده های گروهک تروریستی پژاک نظیر فواد بریتان و سیامند معینی بارها در مصاحبه های خود از جمهوری اسلامی ایران خواستند که مذاکره و گفتگو با آنان را در پیش بگیرد.

سید فتاح حسینی عیناً عبارت به کار گرفته شده از سوی کادرهای پ ک ک و پژاک را بر زبان جاری نموده و خانواده های قربانیان ترور را دل آزرده کرده است

نکته قابل توجه اینکه مذاکره و گفتگو با احزاب و گروه های تروریستی مغایر با سیاست های کلان جمهوری اسلامی بوده و مذاکره با تروریست بمنزله خیانت به خون شهدا و خانواده های آنان می باشد.

اکنون سید فتاح حسنی فعال سیاسی بر چه اساس و مبنای ادعاهای گروه های تروریستی را بر زبان جاری کرده است؟
آیا سید فتاح حسینی چراغ خاموش در مسیر خواسته های تروریست ها قدم بر می دارد؟
امیدوارم این فعال سیاسی سریعا موضع گیری خود را بطور شفاف بیان نماید تا موجب نارضایتی و تکدر خاطر خانواده های شهدا و قربانیان ترور نشود…

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی |