قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » 💢عملیات در خاک کردستان عراق صورت خواهد گرفت

مبارزه نیروهای مسلح ایران و ترکیه با گروهکهای تروریست ضدانقلاب !
مبارزه موثر نیروهای مسلح ایران و ترکیه برای پایان بخشی به موجودیت سازمان ها و گروههای خودخوانده تروریستی و تجزیه طلب کردی بخصوص در خاک کردستان عراق ادامه دارد و بزودی ریشه این تروریستها در نطفه خشکانده خواهد شد بخصوص بعد از هشدار امروز سرلشکر باقری به تروریستها که اعلام داشتند در صورت تکرار اعزام تیم های تروریستی به داخل خاک مقدس ایران با مشت آهنین و پایانی جمهوری اسلامی ایران روبرو خواهند شد.
به گزارش بی تاوان مبارزه موثر نیروهای مسلح ترکیه همزمان با ایران برای پایان بخشی به موجودیت سازمان تروریستی و تجزیه طلب ” پ ک ک ” ادامه دارد.
در همین ارتباط خبرگزاری آناتولی ترکیه گزارش داد که تعداد تروریستهایی که در عملیات سه ماه اخیر ترتیب یافته در داخل و خارج از کشور از قدرت عمل ساقط شدند، ۷۶۰ نفر اعلام گردید. ۴۰۰ نفر از این تروریستها در شمال عراق و قندیل از قدرت عمل ساقط شدند. ۱۵ نفر از این تروریستها از سرکردگان سازمان تروریستی کردی هستند.
از این عده ۷ نفر در لیست قرمز، دو نفر در لیست نارنجی و سه نفر نیز در لیست خاکستری تحت پیگرد قانونی بودند.
عملیات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در داخل کشور عراق در صورت تکرار اعزام نیرو بر علیه تروریستها ادامه پیدا می کند.
امید است تروریستها به خود بیایند و دست از کشتار مردم کرد بردارند در غیر اینصورت هشدار امروز سرلشکر باقری را به آنها یادآوری می کنیم…
شایان ذکر است در عملیات موشکی دقیق نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقرات اصلی تروریستهای حزب دمکرات دهها عضو اصلی و رهبری و فرمانده این گروهک به هلاکت رسیده و تعداد زیادی نیز بشدت زخمی شده اند.

گرچه این بار مصطفی هجری که انگار از ماجرا باخبر بوده و در همان روز و ساعت در اردوگاه تا این لحظه آفتابی نشده قسر در رفت اما شاید این بار نتواند فرار کند و اجل به او مهلت ندهد الله و اعلم!

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان