قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » یک زن در شهرستان خوی در پی سیاست های ظالمانه “پ ک ک” و “پژاک” خودکشی کرد

یک زن در شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان غربی در پی سیاست های غیر انسانی پ ک ک و پژاک اقدام به خودکشی نمود. تروریست ها دو فرزند این زن را به اجبار به عضویت فرقه در آورده و همچنین سبب مرگ همسرش شده بوده اند ، در پی این جنایت پ ک ک و پژاک زن بینوا به زندگی خود خاتمه داد.

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از منابع محلی ،سازمان تروریستی پ ک ک و پژاک کانون خانواده های کُرد را هدف قرار داده و جامعه کُردی را به نابودی کشانده است . باج گیری ،اخاذی و عضویت فرزندان خانواده ها در سازمان تروریستی از مهمترین عوامل نارضایتی خانواده های کُرد بحساب می آید.

اصلی و سعید نوجوان فرندان حسین ، خواهر و برادری که سازمان پ ک ک به زور و اجبار آنان را به عضویت فرقه در آورده است. اصلی متولد ۱۳۷۴ و سعید متولد ۱۳۸۲ از اهالی روستای یارپاقلو منطقه الند شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان غربی می باشند.

افراد مذکور در شهریور سال ۱۳۹۶ به عضویت پ ک ک در آمده اند.پدر آنان حسین چندین بار برای پس گرفتن فرزندان خویش از دست تروریست های پژاک به اقلیم کردستان عراق سفر نمود ولی وی حتی موفق به ملاقات با فرزندان خود نشد. متاسفانه حسین در اثر فشارهای روحی و روانی الحاق فرزندان به پ ک ک و رفتارهای غیر انسانی تروریست های پ ک ک و پژاک در پائیز سال ۱۳۹۶ سکته و فوت می نماید.

مادر این فرزندان بخت برگشته نیز در اثر مشکلات بوجود آمده از سیاست های غیر انسانی پ ک ک و پژاک در ۹۷/۰۲/۲۲ اقدام به خودکشی می نماید و با یک اسلحه شکاری به زندگی خود خاتمه می دهد.

خانواده های کُرد در مناطق مرزی ایران از ترس عضویت اجباری فرزندان خویش در سازمان تروریستی پ ک ک و پژاک ، امکانات و مبالغ قابل توجهی در اختیار عناصر مسلح گروه قرار می دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان