Evgenii Dadonov Womens Jersey   چرا سران گروه تروریستی پ.ک.ک اجازه ورود و تهیه خبر از مقر گروه در سوریه را نمی دهند؟ قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » چرا سران گروه تروریستی پ.ک.ک اجازه ورود و تهیه خبر از مقر گروه در سوریه را نمی دهند؟

براستی ، چرا سران فرقه جهنمی پ.ک.ک اجازه ورود و تهیه گزارش از مقر پ.ک.ک در سوریه را نمی دهند ؟

چه حقایقی در آنجا پنهان مانده است ؟

به گزارش انجمن بی تاوان اردوگاه پ.ک.ک، در سوریه یک زندان تمام عیار است ، همه کسانی که در آنجا در اسارتی غریب بسر می برند ، حکم حبس ابد گرفتند ! شاید تعجب کنید ، اما این یک واقعیت انکارناپذیر است .
زندان های انفرادی به نام ” قرنطینه ” نیز ، زندان های انفرادی پ.ک.ک در داخل این اردوگاه است . اگر روزی بتوان بصورت سرزده به همراهی ارگان های بین المللی حقوق بشری ، وارد این زندان شد ، به یقین می توان این زندان ها و زندانی های محبوس در آن را دید .

تمامی کودک سربازانی که پ.ک.ک با وجود تعهدات بین المللی که داده بود همه آن ها را درآن جا حبس کرده است تا دیگر حق بازداشت به خانه هایشان را نداشته باشند.

صدها نفر از کادرهای ایرانی ربوده شده پژاک که به بهانه دفاع از شنگال و کوبانی به آنجا برده شدند و هنوز از سرنوشت آن ها خبری نیست.همه آن ها را در مقر پ.ک.ک در سوریه حبس کرده اند.

سران فرقه جهنمی پ.ک.ک ، هرگز تن به بازدید از مقرهای خود را نخواهند داد . علت اصلی جلوگیری از ورود خبرنگاران آزاد هم به داخل اردوگاههایشان همین مسئله است . بارها در اخبار مطلع شدیم که سران فرقه ، خبرنگاران آزاد را کیلومترها دورتر از مقر پ.ک.ک در سوریه مورد تهاجم وحشیانه قرار داده و علیرغم اینکه آنها کارت رسمی خبرنگاری هم نشان داده اند ، به ضرب و شتم آنان مبادرت نمودند .
آیا این است دمکراسی به سبک پ.ک.ک؟

در درون اردوگاههای پ.ک.ک چه جنایاتی در جریان است که احدی حق ورود به آنجا را ندارد؟
این مدعیان دروغین آزادی ! آیا در بین خودشان یک مناسبات شفاف و آزاد دارند ؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey