قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » پ ک ک فرمانده عملیات پژاک در مریوان را دستگیر کرد

ریزان جاوید رئیس سابق کودار به دلیل عدم هماهنگی با پ ک ک در عملیات اخیر پژاک در شهر مریوان توسط نیروهای پ ک ک دستگیر شد .

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از نوچه نت ، وب سایت نوچه نت از رسانه های اقلیم کردستان مدعی شد ریزان جاوید از فرمانده پژاک توسط سازمان تروریستی پ ک ک دستگیر و احتمال میرود وی توسط پ ک ک حذف فیزیکی گردد.
تمامی سیاست های کلان و تصمیم گیری های پژاک توسط پ ک ک انجام می گیرد و پژاک به تنهایی حق تصمیم گیری در هیچ موردی را نداشته و تابع دستورات فرقه مادر خود یعنی پ ک ک می باشد.

بنا به انتشار اخبار در رسانه های اقلیم کردستان عملیات اخیر نیروهای پژاک در مریوان که منجر به شهادت ۱۱ تن از نیروهای سپاه پاسداران گردید ، بدون هماهنگی و مغایر با سیاست های با پ ک ک اجرا گردیده بنابراین پ ک ک ریزان جاوید عامل اصلی این عملیات را دستگیر نموده و احتمال میرود بنا به سوابق نادرست این بار وی حذف فیزیکی گردد.

ریزان جاوید رئیس سابق کودار به دلیل اختلافات ایدئولوژیک با پژاک در سال ۱۳۹۵ از ریاست سیستم کودار کنار گذاشته شد،ریزان جاوید پس از برکناری از ریاست کودار به کمک باند بازی به اختلافات دامن زده و سبب گردید فرمانده هان میانی بسیاری از گروه جدا و به اقلیم کردستان عراق بروند، همچنین اخباری مبنی بر جدایی وی به همراه فرمانده هان میانی در رسانه ها منتشر گردید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان