Evgenii Dadonov Womens Jersey   پ.ک.ک به زبان ترکی، برای آزادی اوجالان اعلامیه منتشر می‌کند! قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » پ.ک.ک به زبان ترکی، برای آزادی اوجالان اعلامیه منتشر می‌کند!

پ.ک.ک با انتشار اعلامیه های ترکی برای آزادی اوجالان نشان داد، زبان کُردی در تبلیغات پ.ک.ک، هیچ جایگاهی ندارد و پ.ک.ک برای فرهنگ کُردها کمترین ارزشی قائل نیست.

به گزارش انجمن بی تاوان، در طی دو سال گذشته پ.ک.ک متحمل ضربات جدی از طرف ارتش ترکیه شده است و بسیاری از نیروهای برحسته و عملیاتی خود را از دست داده است. این گروه ستیزه‌جو، در حال حاضر در ضعیف‌ترین وضعیت خود به سر می‌بَرد و تقریبا از ترکیه عقب نشینی کرده است. برای جبران شکست در عملیات میدانی و سیاسی، این گروه در پی نمایشی دیگر است و این بار سعی دارد از طریق اعتصاب غذا به دلیل زندانی شدن عبدالله اوجالان، ترحم و توجه جلب کند. دلیل دیگر تمرکز بر اعتصاب غذا، انحراف افکار اعضا و هواداران است.

پ.ک.ک با به راه انداختن اعتصاب غذای نامحدود برای به اصطلاح آزادی عبدالله اوجالان (خود او نیز می‌داند که آزاد نخواهد شد) از افراد اعتصاب کننده (که البته مخفیانه می‌خورند و می‌نوشند اما نقش بازی می‌کنند) می‌خواهد جلوی دوربین‌های آن حاضر شوند تا خوراک تبلیغاتی شوند. هدف نیز نشان دادن محبوبیت اوجالان در نزد افکار عمومی جهانی است. نکته جالب این که در همه این اقدامات، بنرها و نوشته‌های اعضا و هواداران آن به زبان ترکی است نه کردی!  پ.ک.ک حتی در اروپا و قندیل نیز برنامه‌ها و مراسم‌های خود را به ترکی برگزار می‌کند. این در حالی است که ۴ دهه به نام حقوق کردها، زبان و فرهنگ کردی، ۴۰ هزار کُرد کشته شده‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey