قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار پ ک ک و پژاک » «پژاک» «پ ک ک» فرزندان کُرد را سپر انسانی قرار می دهد

به گزارش انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : آراز صالحی ، برادر آمانج صالحی از عناصر معدومی پژاک ،نفرت و انزجار کردها را نسبت به گروهک تروریستی پژاک را اعلام کرد.

آراز صالحی در خصوص عضویت برادر خود در گروهک پژاک چنین می گوید: شش سال قبل برادرم ۱۹ ساله بود و در بدترین شرایط سنی ، که هر فردی در این سن می تواند به هزاران بلا گرفتار شود. متاسفانه برادرم آمانج در این سن در دام پژاک گرفتار شد و تا آخر عمر نتوانست از دام این گروهک تروریستی نجات یابد.
آراز صالحی در ادامه می گوید: پس از شش سال بی خبری و دوری از برادرم سال گذشته عناصر پژاک با خانواده ام تماس تلفنی برقرار کرده و اعلام داشتند ،برادرم آمانج در سوریه توسط عناصر داعش به قتل رسیده و برای تشیع جنازه به کشور عراق بیاید ، ما به همراه خانواده و اقوام برای تحویل جنازه به کشور عراق رهسپار شدیم ولی متاسفانه جنازه بی جان برادرم ابزار تبلیغاتی گروهک شده بود. پس از گذشت ساعات طولانی از فیلمبرداری گروهک ، ما خواستیم جنازه را به قلعه دیزه انتقال دهیم چون بسیاری از اقوام و دوستانمان در آن منطقه ساکن می باشند، ولی عناصر پژاک اعلام کرده اند جنازه بایستی در قندیل و یا سوریه خاکسپاری شود و شما نمی توانید جنازه را به جای دیگری منتقل نماید.
این رفتار پژاک باعث ناراحتی ما و اقوام شد،حتی پدر ۷۰ ساله ام نیز گفت این جنازه فرزند من است و من تصمیم خواهم گرفت ولی عناصر تروریستی پژاک قبول نکرده و درگیری شدیدی میان ما و پژاک رخ داد. پژاک بالافاصله به نیروهای خود اطلاع داد و چند نفری مسلح از کوه پائین آمده اند. رفتاری که که کاملا با ادعای آنان مبنی بر احقاق حقوق کردها در تضاد بود. چنان بسوی ما اسلحه گرفته بودند که گویا ما از دشمنان کردها هستیم .
پژاک فرزندان کرد را فریب داده و سپر انسانی قرار می دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان