Evgenii Dadonov Womens Jersey   پژاک تا به کی می خواهد کودکان بی گناه را یتیم کند؟!! قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » پژاک تا به کی می خواهد کودکان بی گناه را یتیم کند؟!!

سلسه مستندهای بی تاوان شب گذشته مهمان خردسالی داشت که هرچند کم صحبت کرد اما با چند جمله کوتاهش قلب هر بیننده ای را به درد آورد.

به گزارش انجمن بی تاوان،آخرین قسمت از مستند بی تاوان میزبان مادر، همسر و دختر خردسال شهید حجت بابایی بود که از شبکه استانی آذربایجان غربی پخش شد.

شهید حجت بابایی از نیروهای لشگر عملیاتی ۳ حمزه(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در سال ۸۹ در درگیری با اعضای گروهک تروریستی پژاک در منطقه دالامپر به همراه دو نفر از همرزمانش به درجه رفیع شهادت نائل شد.

همسر شهید گفت:«گرچه ایشان توفیق شهادت داشت؛ اما در دوران کوتاه زندگی مشترک  واقعاً درس‌های زیادی از او آموختم؛ تواضع، وقار، احترام به پدر و مادر و بزرگترها و اهمیت به نماز اول وقت. هنوز طعم زندگی با حجت را درست نچشیده بودم که پژاک او را به شهادت رساند.

مادر شهید حجت بابایی نیز اذعان داشت که شهید بابایی قبل از اینکه شهید شود به درجه جانبازی نیز نائل آمده بود اما هرگز از هدف و غایت نهایی اش عقب نشینی نکرد تا اینکه به آرزوی خود رسید و شهید شد.

آیسو بابایی دختر هفت ساله ای است که دیگر مهمان این برنامه بود.ایسو نوزادی پنج ماهه بود که پدرش توسط اعضای پژاک شهید شد و از داشتن نعمت پدر محروم گردید.

آیسوهای فراوانی هستند که پدرانشان را در راه دفاع از خاک وطنشان در درگیری با تروریست های مسلح از جمله پژاک از دست داده اند اما وقتی بزرگ شده اند خم به ابرو نیاورده و در ادامه راه پدرشان محکم ایستاده اند و راهشان را ادامه داده اند.

کاش عناصر پژاک و البته سران خارج نشین گروه با دیدن این تصاویر کمی به خود آمده و دست از اعمال ظالمانه تروریستی خود بکشند که البته با این اقدامات علاوه بر اینکه به هدف بی ثمر خود نمی رسند بلکه آتش نفرت و کینه را در دل مردم برافروخته تر می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey