قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » پژاک برخلاف امریکا و جیره خوارانش مخالف تجزیه ایران است.

فواد بریتان رئیس مشترک کودار در مصاحبه ای گفت :امریکا و جیره خوارانش در خاورمیانه اعم از بارزانی ها ،احزاب کلاسیک کُرد(کومله ،دمکرات ) و سایر گروه های ضد انقلاب بدنبال تجزیه ایران هستند ولی پژاک بعنوان حزبی مدرن مخالف تجزیه ایران است و پروژه دمکراتیک را به جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد می کند.

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از فرات نیوز ،فواد بریتان رئیس مشترک کودار در گفتگو با خبرگزاری فرات نیوز با تجزیه و تحلیل شرایط فعلی ایران گفت: پژاک مخالف هر گونه مداخله کشورهای بیگانه در شرایط فعلی ایران است.

رئیس مشترک کودار با موضع گیری جدید در خصوص جمهوری اسلامی ایران گفت : امریکا و جیره خوارانش در خاورمیانه اعم از بارزانی ها ،احزاب کلاسیک کُرد(کومله ،دمکرات ) و سایر گروه های ضد انقلاب بدنبال تجزیه ایران بوده و با اختلافات قومیتی و دینی کشور را در مسیر فروپاشی قرار داده اند تا سرنوشت سوریه را در ایران پیاده نمایند، ولی پژاک بعنوان حزبی مدرن و با برنامه مخالف تجزیه طلبی ایران است و پروژه دمکراتیک را به جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد می کند.

پژاک در اقدامی ناباورانه با تغییر رویکردی ۱۸۰ درجه از استقلال کردستان و تجزیه ایران عقب نشینی کرده و بر خلاف سایر گروه های ضد انقلاب و معاند با تجزیه ایران مخالفت نمود .
بدون شک تغییر مواضع سیاسی پژاک نشات گرفته از تعاملات بی نتیجه با کشور امریکا و متحدانش در خاورمیانه است. احزاب و گروه های تروریستی ابزار دست قدرت جهانی و امریکا بوده و هر کدام تاریخ مصرفی دارند ، امروزه تاریخ مصرف پژاک برای امریکا تمام شده است و این گروه تروریستی را در این مقطع وارد مناسبات سیاسی خود نمی کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان