قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » وزیر خارجه هلند: ی.پ.گ با گروه جدایی طلب پ.ک.ک ارتباط دارد

وزیر خارجه هلند با اشاره به گزارش های نقض حقوق بشر توسط ی.پ.گ تصریح کرد این گروه با گروه جدایی طلب پ.ک.ک که در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا قرار دارد، در ارتباط است.

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از خبرگزاری آناتولی، “استف بلوک” وزیر امور خارجه هلند در اظهاراتی عنوان کرده است: دولت هلند از ی.پ.گ که تحت عنوان نیروهای دموکراتیک سوریه فعالیت می کنند، حمایت نمی کند. گزارش های متعددی از موارد نقض حقوق بشر توسط ی.پ.گ منتشر شده است. همچنین این گروه با گروه جدایی طلب پ.ک.ک که در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا قرار دارد، در ارتباط است.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: مسلح کردن یک گروه مخالف باید در چارچوب قوانین بین المللی صورت بگیرد. گزارش موارد نقض، ارتباط ی.پ.گ با گروه پ.ک.ک، یکی از دلایل اصلی عدم حمایت هلند از این نیروهاست.

وزیر امور خارجه هلند با اشاره به گزارش های سازمان های عفو بین الملل و دیده بانی حقوق بشر در مورد نقض های ی.پ.گ/پ.ک.ک گفت: این گروه با اعمال فشار بر مردم منطقه موجب فرار ساکنین آنجا شده و کودکان را از خانه و کوچه برای عضویت در این گروه می رباید.

وی در مورد نحوه ارتباط دولت هلند با ی.پ.گ افزود: هلند در پایین ترین سطح سیاسی با نماینده گروه پ.ی.د/ی.پ.گ در بنلوکس هر از گاهی ارتباط برقرار می کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان