قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » قضاوت یکطرفه رسانه های کُردی ایران در تحولات عفرین سوریه

قضاوت یک طرفه رسانه های کُردی ایران در تحولات عفرین رنگ و بوی حمایت از تروریست های پ ک ک را می دهند

به گزارش انجمن بی تاوان ،امروزه قضاوت یک طرفه و عجولانه مخرب ترین آسیب شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها است ، نزدیک به ۵۰ روز از حملات ترکیه به خاک سوریه در شهر عفرین موسوم به عملیات شاخه زیتون سپری می شود.
جمهوری اسلامی ایران نیز حملات تجاوزانه ترکیه به سوریه و کشتار افراد غیر نظامی را محکوم نموده است.
ارتش ترکیه بمنظور جنگ با تروریست های پ ک ک به شهر عفرین حمله نظامی کرده است و درگیری های ۵۰ روزه حاکی از آن است که این جنگ در شرایطی برابر می باشد .

متاسفانه برخی از نماینده گان کُرد مجلس شورای اسلامی ، فعالان مدنی و رسانه های کُردی داخلی در مورد تحولات عفرین قضاوت یک طرفه می نمایند. در اظهار نظر این افزاد کاملا تفکرات ناسیونالیستی مشهود و ملموس می باشد.

این دوستان بدون اشاره به حضور تروریست های ی پ گ / پ ک ک در شهر عفرین و سپر انسانی قرار دادن افراد غیر نظامی در این شهر با انتشار عکس های از مجروحان و زخمی های شهر عفرین دولت ترکیه را فاشیسم معرفی می نمایند .
این رسانه ها همچنین تجمعات کُردهای هوادر پ ک ک در شهرهای مختلف شمال عراق و اروپا را در حمایت از عفرین منتشر می نمایند و بدنبال برانگیختن احساسات و هیجانات جوانان کُرد ایران اسلامی هستند

قضاوت یک طرفه این دوستان رنگ و بوی حمایت از تروریست های پ ک ک را می دهند و چنین اظهار نظری قلب خانواده های شهدا و قربانیان ترور پ ک ک و پژاک را به در می آورد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان