قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » غیرنظامیان کردستان عراق قربانی سیاست های “پ ک ک”

ارتش ترکیه در راستای پاکسازی تروریست های پ ک ک و پژاک از منطقه خاورمیانه محل سکونت نیروهای پ ک ک و پژاک در روستاهای اطراف را مورد حملات هوایی قرار می دهد.

به گزارش انجمن بی تاوان ،با توجه به حملات گسترده هوایی ارتش ترکیه به مواضع پ ک ک در مناطق قندیل ،زاپ ،گاره ، خارکوک عناصر پ ک ک و پژاک مقرهای خود را ترک کرده و بسوی روستای های اطرف قندیل پناه آورده اند.
هم اکنون ارتش ترکیه بدون هیچ گونه ملاحظه و رعایت حقوق افراد عادی و غیر نظامی روستاها را نیز بمباران می کند. وجود نیروهای پ ک ک اهالی روستاها را به ستوه آورده و بیشتر روستاییان به خاطر حفظ جان خود از روستاها مهاجرت نموده اند.

از بدو تاسیس پ ک ک تاکنون حضور پ ک ک جزء خونریزی و کشتار ارمغانی برای کردها نداشته است و خالی از سکنه شدن مناطق کردنشین بزرگ ترین دستاورد پ ک ک برای کردها محسوب می گردد.
بنا به آمار منتشره در اقلیم کردستان عراق بیش از ۵۰۰ روستای کردنشین عراق خالی از سکنه شده و نزدیک به ۳۰۰ تن از افراد غیر نظامی در سایه سیاست های پ ک ک و پژاک به قتل رسیده اند.اخیر ۳ برادر از اهالی شلادزه اقلیم کردستان عراق توسط جنگنده های ترکیه کشته شده اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان