قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » عضوء سابق پژاک :کادرهای پژاک به دختران روستاهای مرزی تجاوز نموده تا آنان به گروه ملحق شوند.

کادرهای پ ک ک و پژاک در روستای مرزی کردنشین به دختران روستا تجاوز جنسی نموده تا با لکه دار کردن آبروی دختران باکره بتوانند به آسانی آنان را به عضویت گروه در آوره اند.

به گزارش انجمن بی تاوان ، سوران تاوانی از کادرهای سابق پژاک پس از جدایی از فرقه ماهیت ضدکُرد پ ک ک و پژاک را افشا نمود. این عضوء سابق پژاک گفت : کادرهای پ ک ک و پژاک شبانه با حضور در منزل روستائیان مناطق مرزی به دختران روستایی تجاوز جنسی کرده تا آنان را به ناچار به عضویت گروه در آورند. وی در ادامه اظهار نمود : این برنامه سازمان یافته گروه برای جذب دختران است ولی در برخی از مواقع کادرهای پژاک یاغی گری را به اوج رسانده و به زنان و مادرن جوان خانواده تجاوز می کرده اند و مردان از ترس تهدیدهای جانی سکوت اختیار می نموده اند.

این عضوء سابق پژاک هدف از تجاوز جنسی به دختران بی آبرو نمودن دختران پاکدامن اعلام کرد و گفت : در بیشتر مواقع دختران با حامله شدن از کادرهای پژاک بلافاصله به عضویت گروه در آمده و به کمپ مخمور در اقلیم کردستان عراق منتقل می شده اند و پس از وضع حمل و به دنیا آوردن فرزند نامشروع خود سلاح بدست در درگیری ها شرکت می کرده اند. وی در ادامه گفت:من نیز در روستای کله رش و حسنی منطقه سلماس و روستای بورالان ماکو شاهد جنایت کادرهای پزاک بودم که متاسفانه چند دختر بدلیل تجاوز جنسی انجام شده به کمپ مخمور انتقال داده شده اند .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان