قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » عضوء سابق پژاک:تنبیه بدنی و تخریب شخصیت از شیوه های مرسوم گروه است

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : احسان ابراهیمی اهل ارومیه از عناصر سابق پژاک در خصوص ماهیت تروریستی پژاک چنین می گوید:”روزی بدلیل اختلافات پیش آمده در خانواده در کافه نشسته بودم و بسیار ناراحت ،یک نفر از دوستان دوستم با مشاهده شرایط ناراحت و دگرگون من ، جویای ماجرا و ناراحتی ایم شد و به من گفت که می توانم برای همیشه تو را از مشکلات خانواده و کنترل های بی مورد پدر و مادر رها کنم تا بتوانی آزادانه و به میل خود زندگی کنی. این فرد به من وعده داد که با عضویت در گروه پژاک میتوانی به خواسته ها و آرزوهای دنیای خود برسی. من هم با توجه به شرایط موجود بدون اینکه تا کنون نام و نشانی از پژاک بدانم قبول کرده و فردای آن روز توسط این فرد بصورت قاچاق به کردستان عراق رفته و آنجا به عضویت گروه ای را که نمی شناختم در آمدم.
احسان ابراهیمی در ادامه افشاگری ها خود می گوید: به محض ورود دو نفری از عناصر پژاک بصورت جداگانه با من حرف می زنند و می گفتند که باید خانواده و دوست داشت را برای همیشه از یاد ببری و به فکر مبارزه و جنگ با دشمن باشی.
احسان می گوید خیلی به آنان التماس و گریه می کردم که من نمی خواهم اینجا باشم و می خواهم به خانه بازگردم ولی آنها قبول نکرده و چند این بار منو بشدت کت کاری کرده اند.
کت کاری و تنبیه بدنی شیوه مرسوم برای مجازات افرادی که قصد جدایی خود را به زبان می آوردن بود. هرکسی که در گروه جدایی خود را به آشکارا می ساخت انگ خائن به وی می زده اند و سپس بشدت او را کت کاری می کرده اند.
احسان ایراهیمی نیز می گوید چندین بار پس از مجازت و کت کاری دیگر بحث جدایی از فرقه را به زبان نیاوردم . و مدت ۱۸ ماه مرا به کار سخت کاری ساختمانی فرستاده اند و روزانه ۱۲ ساعت کار سخت و طاقت فرسا انجام می دادم تا اینکه در اثر کارهای سخت نزدیک به ۲ ماه بشدت بیمار و در بستر بیماری خوابیدم.
خوشبختانه برای احسان فرصتی پیش آمد و در یکی از روستاهای عراق خود را به پلیس عراق تسلیم کرد تا به ایران بازگردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان