قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » عضوء سابق پژاک:پ ک ک و پژاک حق طبیعی اعضای گروهک را سلب می کند.

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی :م.ر متولد ۱۳۷۴ از عناصر سابق گروهک تروریستی پژاک بوده ،که پس از جدایی از گروهک دست به افشاگری بر علیه جنایت های گروه زده است.

این عضوء سابق پژاک می گوید در سال ۱۳۹۳ بدلیل مشکلات بوجود آمده با پدر خانواده به گروهک پژاک ملحق شدم و مدتی در مرکز سیاسی فعالیت کردم .  با توجه به اینکه در قسمت مهمی فعالیت داشتم روز به روز ماهیت ضدکُرد آنان برایم روشن می شد.

از جمله مواردی که باعث جدایی من از پژاک گردید ،شعار آزادی انسان بود چرا که در عمل به گفته های خود پایبند نبودن ،بعنوان مثال علاقه مندی و دوست داشتن اعضای خانواده حق طبیعی انسان است ولی پژاک که خود را منادی آزادی می داند این حق طبیعی را از اعضای خود سلب کرده و اجازه نمی دهد اعضای گروهک خانواده ی خود را ملاقات نمایند.

این عضوء سابق در ادامه می گوید:پ ک ک و پژاک براساس قوانین اوجالان دوست داشتن و تشکیل خانواده را در درون حزب ممنوع کرده و این قوانین منجر به روابط جنسی پنهانی شده و این روابط نامشروع پیامدهای جربان ناپذیری را بوجود می آورد.

این عضوء سابق پژاک در خصوص جذب نیرو می گوید:امروزه جذب نیروی برای پژاک مشکل بوده بنابراین فعالیت های خود را بر رسانه ها معطوف ساخته و با تبلیغات های ناسیونالیستی و میهن پرستی بدنبال جذب نیرو می باشد و با توجه به میانگین سنی اعضاء کاملا مشهود است که افرادی زیر ۱۸ سال دچار احساسات می شوند و سر از گروهک در می آورند.

مصاحبه ویدیویی این عضوء سابق پژاک در کانا آژارات انجمن منتشر می گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان