قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » عربستان سعودی ۳۰۰ کامیون تسلیحات نظامی به “پ ک ک” ارسال کرد

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی بنا به پیش شرط تعیین شده از سوی ترامپ رئیس جمهور امریکا مبنی بر پرداخت هزینه حضور نظامی نیروهای امریکا در سوریه ،نیروهای پ ک ک در شمال سوریه را با سلاح و ادوات امریکایی تجهیز کرد

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از ینی اکید، با افزایش احتمال حمله نظامی امریکا و متحدانش به کشور سوریه ، ولیعهد عربستان سعودی محمد بن سلمان با ارسال ۳۰۰ کامیون تجهیزات و ادوات نظامی ،نیروهای پ ک ک در شمال سوریه را تجهیز کرد. در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ عربستان مبالغ بسیاری بابت خرید تسلیحات نظامی به امریکا پرداخت کرده است.
چندی پیش ترامپ رئیس جمهور امریکا حضور نیروهای نظامی امریکا در سوریه را مشروط به پرداخت هزینه های آن از سوی عربستان سعودی شده بود ، در همین راستا محمد بن سلمان ، نیروهای پ ک ک در شمال سوریه موسوم به ی پ گ را با سلاح های امریکا تجهیز کرد.

ی پ گ از هم پیمان امریکا در شمال سوریه محسوب می گردد و امریکا بدنبال افزایش قدرت پ ک ک در منطقه می باشد . ائتلاف امریکا و اسرائیل از قدرت گرفتن پ ک ک در منطقه حمایت نموده تا از این گروه تروریستی علیه ترکیه و کشورهای منطقه استفاده نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان