قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار پ ک ک و پژاک » شهردار لندن: سازمان تروریستی پ.ک.ک از قوانین انگلستان سو استفاده میکند

شهردار لندن برگزاری تظاهرات حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک در این شهر را ناشی از ضعف قانون انگلستان دانسته و وزارت کشور را به رفع این نقص فراخواند.

به گزارش انجمن بی تاوان ،صادق خان، شهردار لندن در مراسم افطاری که از طرف ترک‌تباران انگلیس در مسجد عزیزیه در شمال این شهر ترتیب داده شده بود، در پاسخ به سوال خبرنگار آناتولی مبنی بر اینکه چرا در حالی که پلیس لندن به شهرداری وابسته است، اما برخی اوقات در زمینه تظاهرات حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک در این شهر کوتاهی می کند، به نواقص قانونی در این رابطه اشاره و تصریح کرد که استفاده این قبیل گروه ها از نواقص قانونی غیرقابل قبول است.

وی افزود: اگر نام یک سازمان در فهرست تروریسم باشد، عضویت در آن نیز غیرقانونی است. در این صورت هم ما و هم پلیس وارد عمل می شود. اگر این قبیل گروهها از ضعف و نقص قانونی استفاده می کنند، باید وزرات کشور هرچه سریعتر این مشکل را برطرف کند.”

شهردار لندن ضمن اشاره به نقش مهم اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ترک تباران اظهار داشت: طی دو سال که به عنوان اولین شهردار مسلمان لندن انتخاب شدم همیشه حمایت ترک‌تباران را احساس کرده ام.

خان افزود:  ما سعی می کنیم با اسلام هراسی و نژاد پرستی مقابله کنیم. پلیس لندن با تمام جرایم ناشی از نفرت و نژادپرستی به شدت مبارزه می کند.

وی ادامه داد: مسجد عزیزیه در منطقه هکنی لندن الگوی بسیار خوبی است. ترک‌تباران این منطقه به عنوان یک شهروند لندن با من و نمایندگان مجلس ارتباط مستقیم دارند و برای ارتقا کیفیت زندگی در این منطقه تلاش می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان