Evgenii Dadonov Womens Jersey   روایت عضو سابق پ.ک.ک از فضای حاکم بر این گروه تروریستی قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » روایت عضو سابق پ.ک.ک از فضای حاکم بر این گروه تروریستی

یکی از اعضای سابق گروه تروریستی پ.ک.ک فضای حاکم در این گروه را به خبرگزاری آناتولی تشریح کرد.

یکی از اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک با نام J.F که بعد از دو سال فعالیت در آن خود را تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه کرده است در گفتگو با خبرگزاری آناتولی به تشریح فضای حاکم در این گروه پرداخت.

وی عدم اجازه تحصیل از سوی خانواده خود را از جمله دلایل پیوستن به گروه تروریستی پ.ک.ک خواند و اظهار داشت: بعد از ورود به کمپ به مدت ۴۰ روز در زمینه نظامی و عقیدتی آموزش دیدیم. تمام تازه واردان این دوره را پشت سر می گذارند.

این عضو سابق گروه تروریستی افزود: فکر می کردند که ممکن است من فرار کنم یا آنها را لو دهم. به این دلیل پیوسته تلاش می کردند من را وارد درگیری کنند. قدیمی ها همیشه سرور اند و تازه واردها له می شوند. آنها هر کاری می‌خواهند می‌کنند ولی تازه واردها محدودند. حتی نمی توانند چیزهایی را که می خواهند بخورند و بپوشند ولی مقامات کفش‌های مارک دار می پوشند.

این عضو پیشین گروه تروریستی پ.ک.ک در ادامه افزود: مردها بر زنها برتری دارند و فرآیندهایی وجود دارد که در آن زنان له می شوند. اگر رابطه ای آشکار شود سلاح زن از وی گرفته شده و جریمه می شود ولی مرد آزاد است. شرایط نامناسب بود و از نظر فیزیکی و روانی تحت فشار بودیم. مثلا اگر در مقابلمان کوهی بود که باید از آن عبور می کردیم می گفتند: می خواهی ما را بزنند؟ تو نفوذی هستی؟.

وی همچنین اضافه کرد: فرماندهان بدون دغدغه هستند. یکبار که گروهی از اعضا در محاصره قرار گرفته بودند فرمانده فرار کرد و دیگر اعضا کشته شدند. وقتی یکی از کسانی که با تو به سر می برد کشته می شود خواهی نخواهی ناراحت می شوی ولی اجازه گریه داده نمی شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان

Braydon Coburn Jersey