قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » راهکار ایدئولوژیک پژاک در ایران چه شد؟

هم وطنان کُرد زبان ایران اسلامی توجهی به بیانیه ها و راهکار ایدئولوژیک پژاک نکرده و وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ایران اعلام  نموده اند.

به گزارش انجمن بی تاوان ، احزاب و گروه های تروریستی کُردی  با وجود اغتشاشات در برخی از شهرهای ایران بلافاصله با صدور بیانیه های مختلف از هم وطنان کُرد برای شرکت در تظاهرات و آشوب ها دعوت بعمل آورده اند. فرمانده هان ارشد پژاک با انتشار پیام های ویدئویی از هم وطنان کُرد خواستند در شهرهای کردنشین بپاخیزند تا با این قیام ها حکومت جمهوری اسلامی را ساقط نمایند ،پژاک با مطرح نمودن راهکار ایدئولوژیک با شعار دمکراتیک کردن جامعه بدنبال تشویش افکار عمومی بود این تروریست ها همچنین اعلام کرده اند آماده هر گونه کمک نظامی برای هم وطنان کُرد زبان در شهرهای کردنشین می باشند.

تروریست های پژاک ،دمکرات و کومله از جیره خوران عربستان سعودی و امریکا بدنبال تشویش اذهان عمومی بوده اند تا همانند کشور سوریه با ایجاد نا امنی و اغتشاش کنترل شهرهای کردنشین را به اختیار بگیرند ولی بصیرت و آگاهی هم وطنان کُرد بار دیگر تروریست ها را ناکام گذاشت ، و هم وطنان کُرد توجهی به درخواست گروه های تروریستی نکرده و در تظاهرات علیه جمهوری اسلامی ایران شرکت نکرده اند.

افشا ماهیت کردستیز گروه های تروریست برای همگان هویدا است ، هم وطنان کرد ایران اسلامی به اینکه از اشرافیت و یقین رسیده اند که تعدادی بیسواد و یاغی کوه نشین با شعار دمکراتیک کردن نمی توانند خوشبختی و آرامش را به ارمغان آوره اند.

پژاک و گروه های تروریستی با وجود تجربه در فتنه سال ۸۸ باردیگر از دشمنی با ملت ایران اسلامی کوتاه نیامده و این بارهم هم وطنان کُرد زبان را به اغتشاش و تظاهرات دعوت نموداند.

عدم توجه به بیانیه های پژاک و گروه های تروریستی در زمینه های مختلف نشان از غیر مردمی بودن و عدم جایگاه مردمی پژاک و گروه های تروریستی در میان هم وطنان کُرد می باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان