قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » رئیس پژاک: فعالیت های احزاب کُردی تحت کنترل ایران قرار گرفته است.

رئیس مشترک گروه تروریستی پژاک ، سیاست های حزب دمکرات اقلیم کردستان عراق و خانواده بارزانی را مسئول به انحراف کشیدن مبارزات احزاب کُردی نظیر دمکرات و کومله در هفتاد سال گذشته می‌داند.

به گزارش انجمن بی تاوان ،پژاک از بدو تاسیس سایر احزاب و گروه های کُردی را واپسگر ،ناکارآمد و وابسته به دولت ها قلمداد نموده و در مقابل پ ک ک و پژاک را حزبی مدرنیته معرفی کرده است.
سیامند معینی رئیس مشترک پژاک در مصاحبه با روزنامه ژیان باردیگر سیاست های حزب دمکرات اقلیم کردستان عراق و خانواده بارزانی را مسئول به انحراف کشیدن مبارزات احزاب کُردی نظیر دمکرات و کومله در هفتاد سال گذشته اعلام کرد.

ریاست مشترک گروه تروریستی پژاک با اشاره به روابط دیپلماتیک عالی حزب اتحادیه میهنی عراق با جمهوری اسلامی ایران گفت:اتحادیه میهنی از سال ١٩٧۶ با هدف دمیدن روح تازه به میدان آمد و اکنون اگر سیاستی ملی را پیروی نماید و روابط خود با ایران را بر منافع ملی کردها ترجیح ندهد می‌تواند نقشی بسیار مثبت را در این راستا به انجام رساند و به احزاب کُردی کومله و دمکرات کمک کند.

سیامند معینی بهبود روابط اقلیم کردستان با جمهوری اسلامی ایران را از موانع مبارزاتی احزاب کُردی کلاسیک (دمکرات و کومله ) خوانده و بصورت غیر مستقیم و مثل همیشه این احزاب را وابسته به جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد.
اختلافات ایدئولوژیک میان احزاب کُردی و رسیدن به حاکمیت جنگ قدرت میان تروریست ها بوجود آورده و در همین راستاتروریست ها همدیگر را متهم به روابط با جمهوری اسلامی ایران می نمایند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان