قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » خشم و نگرانی پ ک ک از احداث پایگاه سپاه پاسداران

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای حفظ و امنیت پایدار مرزنشینان در منطقه صفر مرزی چالداران پایگاه احداث نموده است ،احداث این پایگاه موجب خوشحالی و شادمانی اهالی منطقه کشته و از طرفی خشم و نگرانی تروریست های پ ک ک و پژاک را به همراه داشته است.

به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از منابع محلی ، سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ایران در راستای ایچاد امنیت و اقتدار پایدار در مناطق مرزی چالدران در شمال غرب کشور اقدام به احداث پایگاه نموده است.
احداث پایگاه در روستای مرزی جولمگ قران شهرستان چالداران از توابع استان آذربایجان غربی موجی از خوشحالی و شادمانی اهالی منطقه را به همراه داشت است.

اهالی منطقه طی تماس با انجمن بی تاوان مراتب تقدیر و تشکر را از سپاه پاسداران اعلام نموده اند،روستائیان منطقه وجود عناصر مسلح پ ک ک و پژاک در روستا و باج گیری آنها از خانواده را بزرگترین معضل پیش روی خود اظهار داشته اند و احداث پایگاه از سوی سپاه پاسداران در این منطقه را اقدامی موثر در راستای حفظ امنیت و آرامش خانواده های کُرد عنوان کرده اند.

ایجاد پایگاه در این منطقه خشم و نگرانی سازمان تروریستی پ ک ک را به همراه داشته است،عناصر مسلح پ ک ک همانند سابق توان تردد در روستا را نداشته تا اموال خانواده ها را به سهل تاراج کنند. ربودن و یا فریب دختران و پسران کم سن و سال از خانواده ها و عضویت آنان در سازمان تروریستی از مهمترین برنامه های پ ک ک و پژاک در این مناطق محسوب می گردد ولی اکنون عدم ارتباط گیری کادرها با اهالی روستا عضوء گیری را برای تروریست ها با مشکل مواجه کرده است.

نیروهای انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در بر قراری امنیت و اقتدار پایدار در مناطق مرزی کشور نقش بسزایی ایفا می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان