قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار ویژه » تروریست های پژاک در کمین مال و نوامیس ملت ایران

تروریست های پژاک ،دمکرات و کومله افرادی یاغی و بی سوادی که تاکنون جزء قتل و کشتار کار دیگری انجام نداده اند ،این تروریست های یاغی اکنون با توجه به شرایط پیش آمده در ایران با شعار دمکراتیک کردن ایران در پی نفوذ به خاک ایران هستند تا همانند کشور سوریه مال و نوامیس مردم را به تاراج ببرند

به گزارش انجمن بی تاوان ،احزاب و گروه های تروریستی نظیر پژاک ،دمکرات و کومله از اغتشاشات داخلی چند روز اخیر ایران حمایت  و آمادگی خود را از آشوب طلبان و اغتشاشگران اعلام کرده اند.

احزاب و گروه های تروریستی با شعارهای فریبنده نظیر ،سیستم دمکراتیک ،حقوق زنان بدنبال تشویش اذهان عمومی هستند ،شعارهای که با وجود عناصر مسلح و خون ریز گروه کاملا در تناقض است.ماهیت تروریستی این احزاب کاملا برای ملت ایران ملموس و مشهود است.

سازمان تروریستی پ ک ک با کمک امریکا توانست از نا امنی ها و اغتشاشات موجود در شمال سوریه موقعیت سیاسی کسب نماید و با توسل به زور اسلحه و کشتار مردم در این مناطق به استقلال نسبی برسد.

اکنون تروریست های پژاک و دمکرات بدنبال برنامه ریزی شبیه سوریه برای کشور ایران هستند و عناصر مسلح گروه بدنبال فرصتی مناسب هستند تا به خاک ایران اسلامی حمله نماید.

افرادی یاغی و قاچاقچی که جزء کشتار و خونریزی چیزی دیگری در زندگی نمی دانند و می خواهند حاکمیت ملت ایران را بدست بگیرند

اکنون ملت بزرگ ایران باید هوشیار باشند که ترورریست ها در کمین نشسته اند و دنبال فرصتی هستند که مال و نوامس مردم را به اختیار بگیرند.

قتل و کشتار مردم بی گناه و بی دفاع در تجمعات و متهم سازی نیروهای نظامی ایران از جمله اهداف تروریست ها برای افزایش اغتشاشات و نا رضایتی می باشند،ملت ایران اسلامی بویژه شهرهای مرزنشین بایستی بسیار هوشیار باشند

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی | بی تاوان